Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JVC KD-R301 - Jak podłączyć pod vectra b zamiast oryginalnego radia.

LuBaa 14 Maj 2017 21:18 876 6
  • #1 14 Maj 2017 21:18
    LuBaa
    Poziom 15  

Witam.
    W swojej vectrze posiadam fabrycznego kaseciaka blaupunkt car 300.
    Dostałem od kumpla radio JVC KD-R301 i chce je wymienić zamiast tego fabrycznego, bo nie uśmiecha mi się korzystanie z kaset.

W aucie posiadam fabryczną kostkę tj. 2 złączone (1.głośniki, 2. zasilanie) plus do tego 3cia kostka pod wyświetlacz mid.

Radia jvc posiada takie wejście:
    JVC KD-R301 - Jak podłączyć pod vectra b zamiast oryginalnego radia.

Wiem, że potrzebuje kostkę z takim wejściem jak ma to radio a z drugiej strony podwójną wtyczkę na kostkę iso. Posiadam ją, tyle że nie jest ona chyba oryginalna i nie wiem, który pin odpowiada za co, a nie bardzo chciałbym robić to bez schematu żeby zrobić zwarcie.

Jeżeli ktoś ma takie radio albo miał z nim do czynienia do proszę Was o pomoc ;)

0 6
  • #3 14 Maj 2017 21:28
    LuBaa
    Poziom 15  

niewolno2 napisał:
    Jeżeli nie jest oryginalna to nie kombinuj tylko kup odpowiednią uszkodzić radyjko to niesztuka.

Sęk w tym, że po co mam wydawać 30zł na taką kostkę, skoro ona jest okej, tylko ma piny poprzekładane, bo była pod innym radiem. Więc wystarczy żebym przełożył piny pod schemat tego radia i gotowe. Ogólnie bym się w to nie bawił, ale chciałem zobaczyć czy ono działa, bo nie wiemy a po co mam wydawać na coś co może okazać się nie sprawne.

0
  • #7 14 Maj 2017 22:06
    adam_1991r
    Poziom 24  

Na necie jest mnóstwo tych kostek. Przeglądaj zdjęcia i dojdziesz który kabel jest do czego. Bo schemat kostki ISO jest znany. Wydaje mi się że ta kostka będzie pasować jeżeli się zatrzaskuje.

0