Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefon Philips ID937 nie może naładować akumulatora

14 Maj 2017 23:58 594 3
  • Poziom 2  
    Witam,

Od pewnego czasu jestem posiadaczem tel. stacjonarnego bezprzewodowego Philips ID937. Niestety mam problem z jego ładowaniem. Testowałem na 3 różnych modelach akumulatorków (AAA). Sony 1000mAh (nowe), Philips 650mAh(używane od 2 lat), i GP 700mAh (miesięczne). Gdy słuchawka rozładowuje się do końca i odkładam ją na stację, zaczyna ładować ale nie chce się uruchomić. Pokazuje, że ładuje akumulatory przez 3 dni a wstać nie chce. Po włożeniu akumulatora do zewnętrznej ładowarki okazuje się, że są całkowicie puste. Akumulatory naładowane w ładowarce i włożone do słuchawki wystarczają na 5 min rozmowy i telefon się wyłącza. Te same akumulatory z innym sprzętem działają prawidłowo. Co dziwne po włożeniu zwykłych baterii do słuchawki, działa ona spokojnie przez tydzień. Doczytałem się, że problemem może być zbyt duży opór wewnętrzny akumulatorów ale .... co to właściwie znaczy? (jestem totalnie zielony) Czytałem i czytałem, znam definicje, wiem jak to zmierzyć, ale dalej nie wiem jak temu zaradzić ... znaczy, że powinienem kupić akumulatory o mniejszej pojemności np 350mAh czy jak?

Ja Was bardzo proszę ... nie chce schematów akumulatora, nie chce wyników badań nad akumulatorami. Dajcie prostą odpowiedź jak największej ciemnocie - co zrobić, aby telefon działał na akumulatorach a nie tylko na bateriach. Jakie akumulatory kupić?
  • Poziom 2  
    Kupiony z allegro. Przyszedł bez niczego właśnie ... Dostałem karton, instrukcję (tu piszą tylko "AAA"), kable ale nie akumulatory :(