Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor do około 3000 zł najlepiej z obsługa CI+ od UPC

micz84 15 Maj 2017 11:10 681 3
  • #1 15 Maj 2017 11:10
    micz84
    Poziom 2  

Ponowie swoje pytanie dotyczące wyboru TV, bo moje oczekiwania się trochę zmieniły.

Przekątną: około 42-50" (jeśli jakość obrazu to uzasadnia może być z dolnego zakresu)

Umiejscowienie TV: powieszony na południowej ścianie, okno od wschodu.

Preferencje: raczej UHD jeśli jest tego wart w danym modelu (widać różnicę w jakośći obrazu), ale dobre full hd też może być zwłaszcza, jeśli sam tv też z dolnego zakresu przekątnych.

Priorytety: jakość obrazu, odwzorowanie kolorów, dość ważne zgodność z modułem ci+ od UPC, w miarę dobre smart TV (dobra obsługa Youtube, Player.pl, Netflix) nie koniecznie Android TV, ale Android ma plus.

Zastosowanie: Filmy, seriale około 2 h dziennie, czasem gry do 4h w tygodniu, raczej casualowe.

Budżet około 3000 zł.

Philips 49PUS6561 - dziś oglądałem philipsy w Saturnie i wszystkie miały pasy na jedolitym zielonym i niebieskim. Ale w Euro już philipsy nie miały tego problemu, ale mieli tylko swój materiał marketingowy, który miał kolory biały i żółty.
    TCL U49P6046 - główna wada to brak potwierdzonej współpracy z modułem CI+ od UPC i informacja, że ma drobne wady w oprogramowaniu, ale na pewno plus za świetne Android TV
    Samsung EU50KU6000/EU50KU6100 - nowy na liście rozważań, wdziałem go w saturnie i w porównaniu z philipsem świecił naprawdę łądnie (ostrość, jasność i kontrast na wyższym poziomie)

Z góry dziękuję za opinie.

• #2 15 Maj 2017 11:24
    Ludwik XVI
    Poziom 32  

Philipsa 6561 możesz sobie odpuścic - to nieudany model.
    TCL/Thomson - nie maja żadnych certyfikacji/badań pod katem CI+ (sprawdzałeś listę od UPC? )
    https://www.upc.pl/telewizja/poznaj-telewizje-upc/upc-mediamodul-ci-plus/

Zobacz Samsunga KU6400 - dobry model 4K na VA i 60Hz

• #3 15 Maj 2017 12:40
    micz84
    Poziom 2  

Listę widziałem, tylko się zastanawiam, czy jak telewizora nie ma na liście to znaczy, ze nie będzie działać, czy poprostu nie ma gwarancji, że będzie działąć i ewentualnie jakie jest ryzyko, że nie zadziała.

• #4 15 Maj 2017 12:55
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Philips jak sam sprawdziłeś sprawdzony przed zakupem działa normalnie .
    A po kalibracji świetnie.
    W klasie cenowej 4K i 100Hz (2950 zł) - lepszego nie kupisz. Po update ANdrid 6,0 daje najwięcej radości.

TCL nie sprawdzałem z karty UPC.
    Nie , nie znaczy, że nie działa.
    Nie każda firma zabiega o certyfikację.
    TCL po kalibracji mając 7900:1 kontrast , rewelacyjne skale szarości, niski Input Lag (24 ms), ANdroid 6,0 z zapasem pamięci no i cena 1950 zł

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME