Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Drukarka laserowa kolorowa RICOH Aficio SP C430DN

magdalejna 15 Maj 2017 13:23 1485 0
 • #1
  magdalejna
  Poziom 2  
  Sprzedam drukarkę laserową kolorową RICOH Aficio SP C430DN.
  Drukarka jest extra, bardzo wydajna, drukuje na grubym papierze 250g!, na folii, kopertach, piękne wydruki, bardzo (!) tania w eksploatacji (według obliczeń Centrum Druku koszt wydruku jednej strony kolorowej to 13gr!); szybkość drukowania 35 str w kolorze na minutę. Ze względu na wydruk wysokiej jakości na grubszym papierze - idealna do wszelkiego rodzaju zaproszeń itp.

  Drukarka kupiona 14go września 2015. Prawie nieużywana, tonery testowe jeszcze nie zużyte do końca, ma nawet folijkę fabryczną na wyświetlaczu ;) Ilość zrobionych wydruków: 4370 [Cz-b: 2560/ Kolor:1810].

  Drukarkę kupiłam w ramach dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej, okazała się niestety zbyt profesjonalna jak na moje potrzeby. Moja działalność poszła w inną stronę niż przewidywałam, więc tak porządna drukarka nie jest mi potrzebna. Sprzedałabym ją wcześniej, ale musiałam odczekać zgodnie z zasadami dofinansowania.


  Cena: 1900zł
  Z racji gabarytów drukarki preferowany odbiór osobisty, ale jeśli potrzebna jest dostawa w inne miejsce, proszę o kontakt, coś zaradzimy.

  POLECAM!


  [Sprzedam] Drukarka laserowa kolorowa RICOH Aficio SP C430DN
  /mam również do drukarki dodatkowe TONERY oryginalne - kupione także w ramach dofinansowania, nawet nie otwarte, w oryginalnych opakowaniach. W sprzedaży razem z drukarką mogę dać rabat/
  Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).