Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pentagram Cerberus ADSL Wifi - Router nie synchronizuje się

pawel08 15 Maj 2017 15:49 693 4
  • #1 15 Maj 2017 15:49
    pawel08
    Poziom 14  

Witam !

Mam router Pentagram Cerberus ADSL Wifi Lite i neostradę. Router stracił wczoraj synchronizację. Co dziwne zbiegło się to w czasie mniej więcej z tym gdy podłączyłem do tej samej listwy elektrycznej uszkodzony komputer siostrzeńca aby sprawdzić co się z nim dzieje. Kabel sieciowy nie był podłączony do komputera. Czy możliwe aby od zepsutego komputera uszkodził się router ? Drugi router działa ok na tej samej linii i na tych samych kablach więc wina jest wyraźnie po stronie routera. Nic z nim jeszcze nie robiłem poza wyłączeniem z prądu i włączeniem ale się nie synchronizuje. Logowałem się na router to ustawienia ma zapamiętane.

• #2 15 Maj 2017 16:31
    szymon122
    Poziom 36  

pawel08 napisał:
    Logowałem się na router to ustawienia ma zapamiętane.

A czy są one poprawne?

• #3 19 Maj 2017 17:54
    pawel08
    Poziom 14  

Chciałem dziś sprawdzić czy router ma dobrze zapamiętane ustawienia. Po podłączeniu go nie zaświeciły się żadne kontrolki a po chwili poszedł z niego dymek i smród. Czy jest sens naprawiać router czy lepiej kupić nowy ?

• #4 19 Maj 2017 17:57
    jimasek
    Moderator - Sieci, Internet

pawel08 napisał:
    Chciałem dziś sprawdzić czy router ma dobrze zapamiętane ustawienia. Po podłączeniu go nie zaświeciły się żadne kontrolki a po chwili poszedł z niego dymek i smród. Czy jest sens naprawiać router czy lepiej kupić nowy ?

Oczywiście że nie ma sensu naprawiać. Nowy, na gwarancji, kupisz poniżej 100zł

• #5 19 Maj 2017 18:24
    pawel08
    Poziom 14  

Ok w takim razie zamykam temat, ewentualnie założę nowy co kupić.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME