Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie działa usługa Active Directory

16 Maj 2017 10:54 1437 5
  • Poziom 9  
    Na serwerze nie działa usługa Active Directory. Nie mogę zalogować się do domeny. Nie działa usługa Active Directory Nie działa usługa Active Directory Nie działa usługa Active Directory Nie działa usługa Active Directory
    Na komputerach klienckich po zalogowaniu się ukazuje się pusty profil.Program antywirusowy nic nie wykrył. Stało to się po awarii internetu. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.
  • Poziom 30  
    Ponownie uruchomić serwer. DHCP czy działa?
  • Poziom 9  
    Uruchamiałem, nic to nie dało. DHCP działa.

Dodano po 16 [minuty]:

Z komputera klienckiego wygląda to tak Nie działa usługa Active Directory
    Nie działa usługa Active Directory Po zalogowaniu się przez operatora widzi zasoby
    Nie działa usługa Active Directory Nie działa usługa Active Directory

Dodano po 3 [minuty]:

Nie działa usługa Active Directory
  • Poziom 30  
    Koncentrator wyłączyć/włączyć przy wyłączonym serwerze i stacjach.

Uruchom kreator konfiguracji i zmiany głównego adresu IP serwera SBS - odświeży wszystkie usługi serwera...
    Wybierz Narzędzia administracyjne Zarządzanie serwerem - Internet i poczta e-mail - wybierz Zmień adres IP serwera
    w polu Nowy adres IP wpisz 192.168.17.1 - ten sam adres co jest teraz -
    Nowa maska podsieci wpisz 255.255.255.0
  • Poziom 9  
    Przepraszam, że tak długo nie odpowiadałem, ale nie jestem głównym administratorem. Zrobiłem tak jak Pan podpowiedział, ale bez efektów. Przedstawiam kolejne screeny z operacji oraz podgląd z dziennika zdarzeń. Jeżeli coś źle zrobiłem to proszę o korektę.
    Nie działa usługa Active Directory Nie działa usługa Active Directory Nie działa usługa Active Directory Nie działa usługa Active Directory Nie działa usługa Active Directory Nie działa usługa Active Directory Nie działa usługa Active Directory Nie działa usługa Active Directory
  • Poziom 30  
    Wyłącz antywirua. Ponownie uruchom serwer. Czy DHCP ma autoryzację?