Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Digit s2-cd - sygnal z Hotbird 13°

jbsk67 16 Maj 2017 13:20 1206 3
  • #1 16 Maj 2017 13:20
    jbsk67
    Poziom 2  

Pomocy!!! ,mam « stary » Dekoder « digit S2-Cd » n+ na karte,po przjściu na HD ,słuzy mi do ustawienia anteny w kamperze ,był bardzo praktyczny ,poniewaz po znalezieniu jakiegoś sygnału ,był napis jaki to satellita,ale niewiem co się obecnie dzieje.W czasie wyszukiwania satelity niema problemu z sygnałem i jakością na „astra”,natomiast na”hotbird 13°”niema sygnau, nawet gdy jestem w 100% pewny ze jestem dobrze ustawiony (nowy dekoder HD odbiera b.dorze programy nc+ i inne stacje na tym satelicie. Nastawiajac na Eutel 16° sygnal i jakosc OK ,ale wyskakuje napis ze antena jest zle ustawiona prawdopodobnie jest na ( HB 13°) natomiast stacje faktycznie sa z Eutel 16°.Czy ktos moze mi powiedziec o co tu chodzi.Tak jak wyzej pisalem Był fajny do znalezienia ‘ustawienia”satelity (astra-TNT France) i ( HB NC+),poniewaz nie posiadam anteny automatycznej w kamperze.

0 3
  • #2 16 Maj 2017 14:00
    simhak
    Moderator - SAT

Był - to dobre określenie.
    Operatorzy zmienili parametry - przeszli na DVB-S2.

0
  • Pomocny post
    #3 16 Maj 2017 15:18
    LeDy
    Poziom 43  

Wpisz sobie transponder np. TV Polonia(11179H) i dalej ci posłuży.
    Jeszcze parę transponderów z Hotbirda jest w SD.

0
  • #4 31 Maj 2017 09:33
    jbsk67
    Poziom 2  

Wielkie Dzięki dla LaDy, wpisałem transponder 11179H i pokazał się sygnał ,tak więc dalej modę używać "Digit s2" do ustawiania anteny w kamperze. Wszystko OK!!. Jeszcze raz dzięki dla LeDy. Pozdrawiam.

0