Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Peugeot 307 sw 1.6 diesel 2005r nie podaje/zaciąga paliwa

Janekl22066 16 May 2017 14:51 2958 19
    Janekl22066
    Level 6  
    Witam wszystkich
    Chcialbym zlokalizować przekaźnik pompy paliwa peugeot 307sw a dokładnie który to jest od pompy ponieważ zakupiłem pompe i do tego chcialbym dokupić przekaźnik sprzedający zapytał mi sie jaki numer przekaźnika. A ja nie wiem. Zlokalizowałem skrzynkę z przekaźnikami obok akumulatora i zauwazylem trzy kostki dobrze szukam?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Helpful post
    ociz
    Moderator of Cars
    Przekaźnik jest wlutowany wewnątrz BSM, czyli skrzynka o której piszesz.
    Janekl22066
    Level 6  
    Jesli przekaźnik został uszkodzony. Nie jestem w stanie sam go wymienić?
    Janekl22066
    Level 6  
    Co musze wiedzieć by być pewien ze znalazłem przekaźnik pompy paliwa jak on wygląda i w którym dokladnie miejscu sie znajduję skrzynka BSM 3 ma kilka przekaźników.
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
    Janekl22066
    Level 6  
    Pewnie nie zaskocze odpowiedzą. Nie działa pompa paliwa. Więc próbuje zlokalizować urządzenia które współpracują w jednej linni zależy mi na czasie najpierw chciałem wymienić pompę i przygotować sie w razie gdy to nie pomoże. Co lepsze dzis wymontowałem pompe paliwa z tylnego siedzenia ale nie wiem gdzie szukać tej pompy jak wyciagnelem tylko żółtą obudowe z plywakiem dwoma wezykami polaczone z tak jakby siatką plastikowa.
    ociz
    Moderator of Cars
    Czyli po prostu nigdy tam nie było elektrycznej pompy. Jaki dokładnie silnik, który rocznik?
    Janekl22066
    Level 6  
    1.6 diesel 2005r
    User removed account
    User removed account  
    andrzej20001
    Level 43  
    Temat do przyklejania przez moda😊😊 jak nie grzebać.
    Janekl22066
    Level 6  
    Przepraszam ze nie jestem fachowcem jak wy. Wam ktoś przekazał wiedzę na temat samochodów, mi niestety nie poszedlem w innym kierunku w szkole, ale to nie znaczy ze nie potrafie niczego wymienić w samochodze. Potrzebuje tylko informacji nie prosze was o naprawe wlasnorecznie i odplatnie.
    andrzej20001
    Level 43  
    Najpierw pytaj potem kupuj klamoty
    ociz
    Moderator of Cars
    Zamiast opisać jaki masz problem z autem szukasz i chcesz wymieniać części których tam nigdy nie było. Koledzy wyżej mają rację, naprawa przez fachowca może wyjść taniej.
    Janekl22066
    Level 6  
    Ok. A mógłbym po krótce dowiedzieć się dlaczego nie podaje paliwa?
  • Helpful post
    ociz
    Moderator of Cars
    Nie ma podawać, pompa WC ma sama sobie zaciągnąć.
    Janekl22066
    Level 6  
    Dziekuje za sprostowanie mojej wiedzy. Chcialbym dowiedzieć sie więcej na ten temat.
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
    Janekl22066
    Level 6  
    Dziękuję za informację. AUTO JUZ SPRAWNE udało mi się naprawić samodzielnie po mimo ze nie jestem fachowcem. Wypielem ten caly modoł co napisal mi kolega wyżej poleżal ok 30 min. Wpielem wszystkie trzy kostki spowrotem i ruszyło paliwo. Szczęście albo cud jeszcze raz dziękuję zrobilem dzis ponad 100km na autobahnie 130km/h by sprawdzić i ok, koszt naprawy moj czas wasze cenne uwagi i porady oraz nie potrzebna pompa paliwa którą kupilem na allegro. 60zł jak ktos chce wysle ją w prezencie wysylka na koszt odbiorcy używana
    Janekl22066
    Level 6  
    problemu nie było po prostu paliwo sie skończyło, a poprzedni właściciel po prostu oddał go do naprawy (haha) mechanik stwierdził ze układ elektroniczny siadł.... chciał 500 euro dać za cały samochód. za to mój znajomy polecił mnie jako kupca, natomiast gdy kupiłem ten samochód otrzymałem diagnose z warsztatu, po kilku próbach samodzielnych uruchomienia silnika ten funkcjonował na rozruchu.... stąd domyśliłem sie ze skoro komp popsuty to dlaczego łapie silnik.... zatankowałem więc paliwo, nie pomogło.... dlatego domysły ze paliwo nie dochodzi... pompa popsuta czy cos, wchodzac na elektroda mądry człowiek mi napisał, nie zwracaj uwagi na fachowców co pisza, dobrze że sie interesujesz, i napisał mi ze mój samochód ma pompo wtryski wiec nie ma pompy w baku napisal mi ze jest pompka reczna przy motorze do odpowietrzenia diesla i tak motor ruszył. i jezdzi do dziś. POZDRAWIAM > Anonymous nie każdy w warsztacie to fachowca.