Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Huawei P9 Lite - Zawieszony na Logo

Slajner 16 May 2017 21:14 7143 14
 • #1
  Slajner
  Level 11  
  Witam , ostatnio aktualizowałem w/w telefon swojej dziewczynie do androida 7.0 , jednak nie spodobał jej się jego wygląd i chciała powrócić do poprzedniego. Powrót się udał lecz przy pierwszym włączeniu została poproszona o podanie poprzedniego konta google, niestety jak to blondynki (ciężko z pamięcią...) zapomniała jakie było hasło i wpisała je wiele razy nieprawidłowo. Po czasie telefon się wyłączył i zatrzymuje się na logu "Huawei" próbowałem przywrócić system przez program "HiSuite" lecz tam nie da się tego zrobić , czytałem na różnych forach typu xda i wszystkie próby naprawienie nie powiodły się , gdy wchodzę w "FastBoot" na dole mam napisane "Phone Locked Frp Lock" . Proszę o szybką pomoc , obiecałem że naprawie :P Pozdrawiam
  Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
 • #2
  barteksmrek
  Level 28  
  Jak aktualizowałeś? Te telefony aktualizują się same.
 • #3
  Slajner
  Level 11  
  Aktualizowałem przez EMUI następnie żeby cofnąć zrobiłem tak jak było napisane na stronie Huawei tzn ściągnąłem poprzednią wersję , rozpakowałem , wrzuciłem na kartę pamięci folder DLOAD , nacisnąłem 2 klawisze głośności oraz włącznik i aktualizacja włączła się sama.
 • #4
  barteksmrek
  Level 28  
  Każde przywrócenia fabryczne opierają się na hardware podstawowym nie rozszerzonym. Wejdź w tryb serwisowy i przywróć ustawienia i soft fabryczny. Potrzebne łącze wifi.
 • #5
  Slajner
  Level 11  
  Niestety moge wejsc jedynie w ten tryb ktory wyzej napisalem pod kablem inne nie odpalaja sie gdzyż telefon stoi na logo huawei.
 • #6
  Slajner
  Level 11  
  Hmm... Ale jaki ten program mam pobrać ? Możesz podać link ? Jeśli nie to chociaż nazwę :) .
 • #7
  barteksmrek
  Level 28  
  Poczytaj na stronie jak przywrócić telefon do ustawień fabrycznych. Jak uruchomić w trybie serwisowym i jak wtedy wgrać oryginalne oprogramowanie. Oprogramowanie ściągnij ze strony producenta telefonu.
 • #9
  c_4
  Level 10  
  Wyłącz telefon przytrzymując guzik włączania dłużej niż 10sek.
  Jak się wyłączy:
  Naciśnij i trzymaj vol+ i nadal trzymając vol+ wciśnij i przytrzymaj guzik włączenia około 5 8 sek, puść włączenie ale nadal trzymaj vol+ na ekranie powinno pojawić sie emui recovery menu, możesz puścić vol+, wybierz wipe data/factory reset i masz tel jak dopiero wyjęty z pudełka, (wszystkie dane i ustawienia użytkownika zostają wymazane).
 • #10
  Slajner
  Level 11  
  Niestety telefonu nie da sie wylaczyc , restartuje się odrazu gdy wciskam wyłącznik .
 • #11
  nutergsm
  Moderator of GSM
  c_4 wrote:
  wybierz wipe data/factory reset i masz tel jak dopiero wyjęty z pudełka, (wszystkie dane i ustawienia użytkownika zostają wymazane)

  Przestańcie pisać bajki, blokada frp i tak pozostanie.
  Teraz to już tylko dobry serwis sobie z tym poradzi.
 • #12
  barteksmrek
  Level 28  
  A w czym dobry serwis jest dobry?
 • #13
  nutergsm
  Moderator of GSM
  barteksmrek wrote:
  A w czym dobry serwis jest dobry?

  W tym co robi jak również w tym, że posiada odpowiedni sprzęt serwisowy i wie jak go używać.
 • #15
  FIsiu_
  Level 27  
  c_4 wrote:
  http://forum.android.com.pl/topic/258891-y5-po-przywróceniu-ustawień-fabrycznych-telefon-woła-o-hasło-do-konta-google/?page=4

  Post #33.


  Ten post ma coś wnieść? P9 Lite ma nowsze zabezpieczenia i tego typu triki nie działają. Kolejna sprawa że autorowi tematu telefon się nie uruchamia więc i tak niewiele to pomoże..

  W takim przypadku pomoże tylko serwis, można by było próbować odblokować bootloader i wgrać soft, ale mając włączoną blokadę google nawet nie odblokujesz boota..