Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Huawei P9 Lite - Zawieszony na Logo

16 Maj 2017 21:14 3891 14
  • Poziom 11  
    Witam , ostatnio aktualizowałem w/w telefon swojej dziewczynie do androida 7.0 , jednak nie spodobał jej się jego wygląd i chciała powrócić do poprzedniego. Powrót się udał lecz przy pierwszym włączeniu została poproszona o podanie poprzedniego konta google, niestety jak to blondynki (ciężko z pamięcią...) zapomniała jakie było hasło i wpisała je wiele razy nieprawidłowo. Po czasie telefon się wyłączył i zatrzymuje się na logu "Huawei" próbowałem przywrócić system przez program "HiSuite" lecz tam nie da się tego zrobić , czytałem na różnych forach typu xda i wszystkie próby naprawienie nie powiodły się , gdy wchodzę w "FastBoot" na dole mam napisane "Phone Locked Frp Lock" . Proszę o szybką pomoc , obiecałem że naprawie :P Pozdrawiam
  • Poziom 28  
    Jak aktualizowałeś? Te telefony aktualizują się same.
  • Poziom 11  
    Aktualizowałem przez EMUI następnie żeby cofnąć zrobiłem tak jak było napisane na stronie Huawei tzn ściągnąłem poprzednią wersję , rozpakowałem , wrzuciłem na kartę pamięci folder DLOAD , nacisnąłem 2 klawisze głośności oraz włącznik i aktualizacja włączła się sama.
  • Poziom 28  
    Każde przywrócenia fabryczne opierają się na hardware podstawowym nie rozszerzonym. Wejdź w tryb serwisowy i przywróć ustawienia i soft fabryczny. Potrzebne łącze wifi.
  • Poziom 11  
    Niestety moge wejsc jedynie w ten tryb ktory wyzej napisalem pod kablem inne nie odpalaja sie gdzyż telefon stoi na logo huawei.
  • Poziom 11  
    Hmm... Ale jaki ten program mam pobrać ? Możesz podać link ? Jeśli nie to chociaż nazwę :) .
  • Poziom 28  
    Poczytaj na stronie jak przywrócić telefon do ustawień fabrycznych. Jak uruchomić w trybie serwisowym i jak wtedy wgrać oryginalne oprogramowanie. Oprogramowanie ściągnij ze strony producenta telefonu.
  • Poziom 10  
    Wyłącz telefon przytrzymując guzik włączania dłużej niż 10sek.
    Jak się wyłączy:
    Naciśnij i trzymaj vol+ i nadal trzymając vol+ wciśnij i przytrzymaj guzik włączenia około 5 8 sek, puść włączenie ale nadal trzymaj vol+ na ekranie powinno pojawić sie emui recovery menu, możesz puścić vol+, wybierz wipe data/factory reset i masz tel jak dopiero wyjęty z pudełka, (wszystkie dane i ustawienia użytkownika zostają wymazane).
  • Poziom 11  
    Niestety telefonu nie da sie wylaczyc , restartuje się odrazu gdy wciskam wyłącznik .
  • Moderator - GSM
    c_4 napisał:
    wybierz wipe data/factory reset i masz tel jak dopiero wyjęty z pudełka, (wszystkie dane i ustawienia użytkownika zostają wymazane)

Przestańcie pisać bajki, blokada frp i tak pozostanie.
    Teraz to już tylko dobry serwis sobie z tym poradzi.
  • Poziom 28  
    A w czym dobry serwis jest dobry?
  • Moderator - GSM
    barteksmrek napisał:
    A w czym dobry serwis jest dobry?

W tym co robi jak również w tym, że posiada odpowiedni sprzęt serwisowy i wie jak go używać.
  • Poziom 26  
    c_4 napisał:
    http://forum.android.com.pl/topic/258891-y5-po-przywróceniu-ustawień-fabrycznych-telefon-woła-o-hasło-do-konta-google/?page=4

Post #33.

Ten post ma coś wnieść? P9 Lite ma nowsze zabezpieczenia i tego typu triki nie działają. Kolejna sprawa że autorowi tematu telefon się nie uruchamia więc i tak niewiele to pomoże..

W takim przypadku pomoże tylko serwis, można by było próbować odblokować bootloader i wgrać soft, ale mając włączoną blokadę google nawet nie odblokujesz boota..