Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Toshiba led tv 40L3453DB - Szukam firmware

17 May 2017 06:19 5250 8
  • Level 14  
    Witam szukam firmware do tego modelu Tv Toshiba smart tv 40L3453DB.
    Tv zacina się i ma chwilowe amnezje myślę że po wgraniu nowego update coś się zmieni bardzo proszę o pomoc może ktoś ma do tego modelu firmware.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 14  
    Dziękuje za linki ale w tym problem że ja mam to samo firmware i problem w tym że poszukuję starszego lub innego nie ver. 3.5.5f pozdrawiam.
  • Level 36  
    Zdecyduj się, najpierw piszesz :
    tonan wrote:
    myślę że po wgraniu nowego update coś się zmieni bardzo proszę o pomoc

Po otrzymaniu oczekiwanej pomocy piszesz:
    tonan wrote:
    problem w tym że poszukuję starszego lub innego

Nie podałeś żadnych sczegółów tylko model TV, pewnie coś by się znalazło ale nikt za ciebie nie będzie szukał co tam siedzi w środku.
  • Level 27  
    Duża część sprzętu jest tak ustawiona, że nie można w prosty sposób cofnąć się za pomocą procedury upgrade przez pamięć USB do wcześniejszej wersji. Potrzeba kości wylutować i podłączyć do programatora. Firma z Suchej Beskidzkiej chwali się na Allegro, że ma zaprogramowane kości do Twojego modelu. Skontaktuj się z nimi.
  • Level 14  
    Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.
  • Level 13  
    I need a bootloader for chassis 17mb95m 40'' The last time, I found mb95s-1 bootloader and when i correct the start, the problem is almost done but my tv can not tune. No satellite DVB tune but AV, HDMI correct
  • Level 14  
    Je crois avec SW v3.2.6 peut aidez ?