Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

GDN 13/40/3 TANGO 150 Zamiana na inny głośnik bądź nowa cewka

vmati666 17 Maj 2017 16:30 969 7
  • #1 17 Maj 2017 16:30
    vmati666
    Poziom 2  

Witam .
    Jestem posiadaczem Tango150 i poszły mi cewki dawno temu jedna teraz druga w głośnikach 13/40/3 Chciałem je sobie wymienić ale niestety na stronie tonsila nic takiego nie ma . Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić z tym fantem ? Może zamówić na zlecenie ale z drugiej strony nie wiem nic o parametrach a po przeszukaniu internetu nic nie znalazłem. Co gorsza te głośniki są 7 ohm i teraz czy mam jakąś opcję wsadzenia tam innych głośników ? Jeżeli tak prosiłbym o jakieś wskazówki . Może można gdzieś dostać parametry , nie muszą być oryginalne ale fajnie by było .
    Dziękuje za jakąkolwiek pomoc :)
    Ciekawostka :
    Tango 150 jest oznakowane jako 6 ohm z czego glośnik średnio - nisko ma 7 ohm , a gwizdek 8 :?
    [/table]

• #2 17 Maj 2017 21:03
    wkj
    Poziom 34  

Robiłem ostatnio taki przetwornik, właśnie wymieniałem cewkę. Odbiorca raczej jest zadowolony, różnic nie wychwycił.
    Mogę się podjąć naprawy jak chcesz.
    O innych zapomnij że tam wsadzisz,te kolumny to właśnie potencjał największy zawierają w tych przetwornikach. Mam 7 sztuk ale nie sprzedam.

• #3 19 Maj 2017 01:21
    vmati666
    Poziom 2  

Nie stać mnie niestety na naprawę .Mogę Cię prosić o Parametry do Cewki bo jak jest taka opcja to bym zamówił ją gdzieś gdzie je robią :/

• #4 19 Maj 2017 16:34
    wkj
    Poziom 34  

To jak cie nie stać to je sprzedaj jak stoją, bo narobisz więcej bigosu niż jest teraz.
    To specyficzne przetworniki i raczej o dane cewek będzie bardzo trudno.

• #5 27 Maj 2017 12:01
    robert19091990
    Poziom 9  

vmati666 napisał:
    Nie stać mnie niestety na naprawę .Mogę Cię prosić o Parametry do Cewki bo jak jest taka opcja to bym zamówił ją gdzieś gdzie je robią :/

nie robią już takich cewek, dostanie ich jest po prostu niemożliwe. Musiałby zająć się tym fachowiec, który nawinie nowe. Inny głośnik kompletnie nie wchodzi w grę. Nowa zwrotnica, nowy podział i koszta robią się horrendalne. Jeśli już byś chciał je sprzedać to odezwij się na PW.

• #6 28 Maj 2017 08:15
    vmati666
    Poziom 2  

Znalazłem firmę która mi nawinie te cewki za śmieszny koszt 20 zł od jednej 😉

• #7 28 Maj 2017 09:23
    wkj
    Poziom 34  

Oby jakość była w miarę dobra.

• #8 28 Maj 2017 10:51
    robert19091990
    Poziom 9  

Jak już Ci będą nawijać to wspomnij, żeby nie przyszło im do głowy przy okazji nowych membran zakładać. Takie firmy mają różne pomysły i fantazje.

20 zł to szczerze powątpiewam w jakość usługi :) ale obym się mylił.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME