Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sonel MPI 540Sonel MPI 540
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Deutz Farh Agrotron 85 - instalacja elektryczna

17 Maj 2017 19:35 2127 5
  • Poziom 11  
    Witam, mam problem z Agrotronem 85 skrzynia 7115l przełącznik pod kierownicą przód tył. Ciągnik nie chce jeździć wyrzuca następujące błędy 20 EB E9 i EA. Centralka i płyta bezpiecznikowa dobra bo sprawdzana na innym Ciągniku. Czujnik temperatury skrzyni pokazuje 0 stopni sprawdzałem go miernikiem ma jakieś 700 omów. Jeżeli mógłby ktoś pomóc to z góry dziękuję za informację i pomocne materiały.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Sonel MPI 540Sonel MPI 540
  • Pomocny post
    Poziom 1  
  • Sonel MPI 540Sonel MPI 540
  • Poziom 11  
    Ciągnik raz mi zaczął jechać wszystko działało pół biegi przód tył.Czujnik od temperatury mam dobry bo sprawdzałem na innym ciągniku ale centralka widzi jak by był odpięty to samo włącznik krańcowy w pompce cały czas jest otwarty.Próbowałem go zwierać i centralka tego nie widzi tylko raz po przekręceniu kluczyka jest zmiana.Sam czujnik sprawdzałem miernikiem i działa poprawnie .Miałem dwa przewody utlenione na drodze wyświetlacz centralka ale to już zrobiłem.Cały czas jest 20 i EB. Jak by ktoś mógł pomóc to bardzo z góry dziękuję.
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    20 - sensor temperatury
    EB - sensor pozycji sprzęgła ( clutch switch)
    EA - sensor sprzęgła
    E9 - sensor Neutral (synchro neutral switch)

na moje oko ma zwarcie na zasilaniu - albo na jednym z sensorów albo na kablach.

Sprawdź:
    Na kontrolerze skrzyni biegów pin 11 musi być +5V
  • Poziom 11  
    Masz może jakiś schemat który jest ten 11 pin? Z góry dzięki
  • Poziom 15  
    Sprawdź PM i daj znać jak ci idzie.