Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wladimirec.t25 - uchodzace powietrze w ikolicy cylindrow

chidd 17 Maj 2017 21:09 696 6
  • #1 17 Maj 2017 21:09
    chidd
    Poziom 4  

witam.wladek chodzil dobrze, gaszac go slyszalem uchodzace powietrze pod maska.Pozniej juz nie odpalil.
    zaczalem pompowac reczna pompka i w okolicy cylindrow uchodzi powietrze, ale nie umiem namierzyc gdzie?
    rurki wydaja sie cale, paliwo troche scieka do baka, a reszta to powietrze gdzies uciekajace?
    Ktos cos takiego spotkal?
    Prosze o pomoc!
    pozdrawiam :crazyeyes:

0 6
  • #2 18 Maj 2017 07:18
    bearq
    Poziom 36  

Skoro stoisz przed ciągnikiem i nie potrafisz tego "namierzyć" to jak ma ktoś to zrobić przez internet. Panie to nie forum wróżek. Szukaj na początku w okolicach głowicy i łączeniu cylindra z blokiem.

0
  • #3 18 Maj 2017 08:19
    chidd
    Poziom 4  

a jezeli to w okolicy wlasnie cylindrow i kolektora?
    opisalem problem wiec tyle , i pytam czy sie komu cos takiego zdarzylo!

0
  • #4 18 Maj 2017 17:59
    Sniezynka
    Poziom 27  

Witam,
    Czy ja dobrze zrozumiałam: pompując pompką paliwa słyszysz uciekające powietrze ? ? Jedynie przez otwór automatycznego odwietrzania może wracać paliwo z powietrzem do zbiornika przewodem przelewowym. Jest to jedyny cienki przewód wychodzący z głowicy filtra paliwa dokładnego oczyszczania.

0
  • #5 20 Maj 2017 09:28
    chidd
    Poziom 4  

a czy jest mozliwosc ze ucieka powietrze przez wtryskiwacz?bo tak mi jakos na to wychodzi.
    wszystkie rurki paliwowe rozkrecone przeczyszczone, sprawdzone sa cale.
    pompujac znowu idzie powietrze...i wychodzi mi na to ze to moze wtryskiwacz?
    mozliwe to?
    pozdrawiam!

Dodano po 11 [godziny] 40 [minuty]:

dzis odlaczylem przewod powrotu paliwa, i pompowalem...paliwo powoli zlatywalo a powietrze nadal uchodzi w okolicy cylindrow.Moze to filtry paliwa, ich uszczelki?
    co myslicie?rozkrecac?

0
  • #6 20 Maj 2017 09:44
    Sniezynka
    Poziom 27  

Przez wtryskiwacze jeżeli silnik nie pracuje to nie.
    Przez uszczelkę filtra był by wyciek paliwa.
    Prawdopodobnie słyszysz przelew paliwa do zbiornika z filtra paliwa przez otwór kalibrowany 0,5mm, dzieje sie to wtedy kiedy pompując pompka ręczną paliwo czujemy opór i słyszymy ciche "sssss" na rysunku http://agrotrade.home.pl/inkontrahent.php?m=&g=218&q=&s=0&zdjecia=1 pozycja 8. Możesz ja zaślepić i wtedy sprawdzić czy ucieka powietrze (nie powinno)

0
  • #7 20 Maj 2017 09:47
    chidd
    Poziom 4  

a fakt, jest taki odpowietrznik.
    zaraz zobacze.

0