Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mitsubishi Eclipse - naprawa centralnego zamka

panstalin2 18 Maj 2017 09:54 591 0
  • #1 18 Maj 2017 09:54
    panstalin2
    Poziom 19  

U mnie jest problem z znakiem w drzwiach kierowcy , od pasażera działa z pilota i w tylnej klapie w drzwiach kierowcy brak reakcji , sterowanie jest u mnie z tylu z lewej strony w tapicerce .

Jeszcze jeden przekaźnik się odzywa za radiem jak naciskam na pilota , który przekaźnik odpowiada za drzwi kierowcy ? Na wtyczce nie wykryłem napięcia przy otwieraniu i zamykaniu .

Jest schemat do wersji USA ?

Moderowany przez CameR:

Przeczytaj co napisałeś i popraw.
    Może dla Ciebie wszystko jest oczywiste ale ja (i inni) mogą mieć wątpliwości.
    Mitsubishi Eclipse 1G 1989 – 1994
    Mitsubishi Eclipse 2G 1995 – 1998
    Mitsubishi Eclipse 3G 2000 – 2005
    Mitsubishi Eclipse 4G 2006 – 2011

Reg. 3.1.13. Dbaj o poprawność językową i zachowuj zasady netykiety. Nie wysyłaj wiadomości z których trudno wywnioskować co ich autor chciał przekazać.
    Reg. 3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.
    Reg. 3.1.15. Nie pytaj od razu na forum, jeśli samemu nic wcześniej nie sprawdziłeś lub nie podjąłeś próby samodzielnej diagnozy. Pamiętaj, że porady są udzielane w sposób zdalny przy braku fizycznego dostępu do urządzenia, problem musi być bardzo dobrze opisany i zrozumiany przez użytkowników, a tytuł powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.

0 0