Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Citroen Saxo - - Do這瞠nie sterownika centralnego zamka

19 Maj 2017 20:20 1206 3
  • Poziom 11  
    Witam przejrza貫m dwa tematy:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2601172.html#12482550
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2421449.html#11527800

Rozumiem, 瞠 do wtyczki BRN mam podpi望 sterowanie minusem (-)
    pin 5 - otwieranie
    pin 7 - zamykanie

wg schematu uniwersalnego zamka ZX300 bodaj瞠.

Pytanie moje jest takie czy wystarczy, 瞠 zdejm izolacji i dolutuje do tych kabelk闚 odpowiednio otwieranie i zamykanie, czy musz rozci望 kable z wtyczki i dowi您a si do pin闚? a odci皻e kable pozostawi niepodpi皻e?

Gdzie podpi望 migacze naj豉twiej? pod w陰cznik awaryjnych ??
  • Poziom 17  
    Witam z tego co pami皻am to musisz rozci望 kable i pod陰czy do pin闚 , a odci皻e zaizoluj ,kierunkowskazy pod陰cz w skrzynce bezpiecznik闚 .

Moderowany przez CameR:

Reg. 3.1.11. Nie wysy豉j wiadomo軼i, kt鏎e nic nie wnosz do dyskusji. Wprowadzaj w b陰d, s niebezpieczne czy nie rozwi您uj problemu u篡tkownika.

• Pomocny post
    U篡tkownik usun掖 konto  
  • Poziom 11  
    Ju zrobione.

Trzeba si oczywi軼ie pod陰czy r闚nolegle czyli dowi您a.
    Ja 軼i庵n掖em troszk tapicerki na dole pod kierownic i z lewej strony od 逝pka, wyci庵n掖em kratk nawiewu, strumienice no i od陰czy貫m i wyci庵n掖em rur wentylacji z lewej strony. Dost瘼 do wtyczki by w miare... troch zdolno軼i ginekologicznych by si przyda這 ;).

Reszta jest bardzo prosta. Ja zeskroba貫m troch izolacji z kabelk闚 przy wtyczce i dolutowa貫m swoje.
    Piny:
    1 - zasilanie 12V - idzie ze skrzynki bezpiecznik闚 przez bezpiecznik 20A wi璚 鄉ia這 wystarczy
    2- masa
    5 - otwieranie - moja centralka to by kabelek bia這 czarny
    7 - zamykanie - u mnie kabelek bia造

Polutowane, zaizolowane ,z這穎ne i dzia豉. 1h roboty bo nie wiedzia貫m jak do wtyczki si dosta pocz徠kowo. Nie mia貫m jeszcze pomys逝 gdzie t centralk 豉dnie u這篡 wi璚 na razie chwaci貫m na ta鄉ie dwustronnej do r闚nej powierzchni i poprawie przy okazji jak b璠 bawi si z migaczami.

Teoretycznie migacze mo積a pod陰czy do wi您ki kt鏎a idzie od s逝pka z lewej strony. Jeszce nie szuka貫m tych kabelk闚 jak b璠 mia czas to pewnie to zrobi.