Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows 10 Home - wyłączenie opcji grupowania na pasku

20 Maj 2017 00:15 11001 2
  • Poziom 13  
    Cześć,
    Jestem nowym użytkownikiem windows 10, bardzo nie lubię jak na pasku mam zgrupowane ikony. Próbowałem to wyłączyć jednak nie mam dostępnej takiej opcji (w windows 7 była w właściwościach paska). Proszę napiszcie gdzie tą opcje mogę znaleźć.

Dzięki,
    KP
  • Poziom 24  
    Ustawienia --> Personalizacja ---> Pasek zadań--->Zablokuj pasek zadań . nie jest to to, o co Ci chodzi ?
  • Moderator - Komputery Serwis
    Cytat:
    Jeśli chcesz zmienić sposób grupowania przycisków na pasku zadań, naciśnij i przytrzymaj lub kliknij prawym przyciskiem dowolny pusty obszar na pasku zadań, naciśnij lub kliknij pozycję Ustawienia [ikona zębatki], a następnie wybierz jedną z opcji na liście Scalaj przyciski paska zadań:

Zawsze, ukrywaj etykiety. Jest to ustawienie domyślne. Każda aplikacja jest widoczna jako pojedynczy przycisk bez etykiety — nawet w przypadku otwarcia wielu okien jednej aplikacji.
    Gdy pasek jest pełny. To ustawienie powoduje pokazywanie każdego okna jako osobnego przycisku z etykietą. Gdy na pasku zadań znajduje się wiele pozycji, aplikacje z otwartymi wieloma oknami są zwijane do postaci pojedynczego przycisku aplikacji. Naciśnięcie lub kliknięcie tego przycisku powoduje wyświetlenie listy otwartych okien.
    Nigdy. To ustawienie powoduje, że każde okno jest wyświetlane jako osobny przycisk z etykietą. Okna nie są łączone bez względu na to, ile ich otwarto. W miarę otwierania kolejnych aplikacji i okien przyciski stają się coraz mniejsze i w końcu zajmują tyle miejsca, że trzeba je przewijać.

Kolegę interesuję zdaje się opcja "Nigdy" - wyłącza grupowanie.

Cytat z artykułu: https://support.microsoft.com/pl-pl/help/29280/windows-10-how-to-use-the-taskbar