Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Toyota Yaris 1.0 2000 - Pilot centralnego zamka nie działa OE, nie świeci dioda

zaxdamian 20 May 2017 10:29 4299 0
    zaxdamian
    Level 15  
    Witam
    Mam problem z pilotem centralnego zamka od yaris 1.gen. Pilot oryginalny. Centralny z zamka działa i wszystko było ok. Jednak przestał działać przycisk od zamykania. Otwieranie działało. Otworzyłem, przylutowałem (gorącym powietrzem) przycisk od zamykania i było ok. Ale po dwóch dniach pilot padł i nie działa ani otwieranie ani zamykanie. Nie świeci dioda. W załączniku przesyłam zdjęcia płytki kluczyka. Będę wdzięczny za podpowiedź, co mogłem spalić:/ Bateria jest nowa. Napięcie 3.3 V. Napięcia w poszczególnych miejscach na płytce mierzyłem i dociera. Same włączniki są ok. Sprawdzałem miernikiem na przejście. Nie sprawdzałem żarówką.
    Toyota Yaris 1.0 2000 - Pilot centralnego zamka nie działa OE, nie świeci dioda Toyota Yaris 1.0 2000 - Pilot centralnego zamka nie działa OE, nie świeci dioda Toyota Yaris 1.0 2000 - Pilot centralnego zamka nie działa OE, nie świeci dioda
    Nowy objaw, pilot rozładowuje baterię. Może ktoś ma pomysł, który z elementów układu, gdy będzie uszkodzony będzie rozładowywał baterię?