Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota Yaris 1.0 2000 - Pilot centralnego zamka nie działa OE, nie świeci dioda

zaxdamian 20 Maj 2017 10:29 3213 0
 • #1
  zaxdamian
  Poziom 15  
  Witam
  Mam problem z pilotem centralnego zamka od yaris 1.gen. Pilot oryginalny. Centralny z zamka działa i wszystko było ok. Jednak przestał działać przycisk od zamykania. Otwieranie działało. Otworzyłem, przylutowałem (gorącym powietrzem) przycisk od zamykania i było ok. Ale po dwóch dniach pilot padł i nie działa ani otwieranie ani zamykanie. Nie świeci dioda. W załączniku przesyłam zdjęcia płytki kluczyka. Będę wdzięczny za podpowiedź, co mogłem spalić:/ Bateria jest nowa. Napięcie 3.3 V. Napięcia w poszczególnych miejscach na płytce mierzyłem i dociera. Same włączniki są ok. Sprawdzałem miernikiem na przejście. Nie sprawdzałem żarówką.
  Toyota Yaris 1.0 2000 - Pilot centralnego zamka nie działa OE, nie świeci dioda Toyota Yaris 1.0 2000 - Pilot centralnego zamka nie działa OE, nie świeci dioda Toyota Yaris 1.0 2000 - Pilot centralnego zamka nie działa OE, nie świeci dioda
  Nowy objaw, pilot rozładowuje baterię. Może ktoś ma pomysł, który z elementów układu, gdy będzie uszkodzony będzie rozładowywał baterię?