Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Potrzebny firmware do Tableta DENVER TAQ-10172MK3

staanislaws 21 May 2017 13:21 2574 9
    staanislaws
    Level 14  
    Tablet wywala ciągle komunikaty aplikacja została zatrzymana. Nie da się wejść nawet do menu. Pozostaje wgrać nowy soft tylko nie mam skąd go wziąść.
    staanislaws
    Level 14  
    Proszę oto zdjęcie płyty.
    Hard reset w tym modelu ponoć nie da się zrobić tak podaje instrukcja. Pisało że tylko wgranie firmware może pomóc .
    Chyba że jest jakaś metoda klawiszowa na hard reset . W tym modelu nie ma klawiszy Volume up i down .
    nutergsm
    Moderator of GSM
    Ciężko znaleźć cokolwiek pod ten tablet. Pozostaje kontakt z producentem.
    Tablet ma przycisk "back"? Jeżeli tak to przytrzymaj go około 10 sekund i wtedy dodatkowo wciśnij power.
    staanislaws
    Level 14  
    Ma klawisz ESC tylko i power oraz reset .
    Udało się wejść w tryb ale nie da się przewijać. Chyba że podepnę klawiaturę zewnętrzną ???
    Klawiatura, myszka po połączeniu przez kabel OTG nie działają.

Moderated By nutergsm:

Nie pisz postu po poście tylko użyj opcji edytuj post.Posty scaliłem.

zbyszkok
    Level 19  
    A w nim nie przewija się dotykiem ? sprawdź.
    staanislaws
    Level 14  
    Niestety nie da się przewijam obracam kombinuje wszystkim i nic. Klawiatura i mysz działają jak tablet jest włączony. Ale w trybie recovery nie działa.
    staanislaws
    Level 14  
    Witam dziś dostałem z serwisu denver firmware program oraz sterownik i instrukcje .Po zastosowaniu się do niej tablet znowu żyje.
    Nazwa firmware : zhihexing_android5.1_RK3126_1021DN-bt-gd_8703_GC0328_DP-2016062_V1.3
    Sterowniki :DriverAssitant_v4.2
    Program do wgrania : BatchTool

Pliki w sumie zajmują 345MB. Po rozpakowaniu plik obrazu zajmuje 782MB.
    nutergsm
    Moderator of GSM
    Jak możesz to wrzuć to firmware na jakiś hosting lub na elektrodę. Na pewno przyda się to innym użytkownikom.