Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wybór radia 2din - jedyne wymagania to wejście AV IN na kamerę oraz AUX/BT

adamar93 21 Maj 2017 17:26 2682 10
  • #1 21 Maj 2017 17:26
    adamar93
    Poziom 9  

Poszukuję możliwie najtańszego radia 2din, ale spełniającego moje wymagania.
    Potrzebuję mieć:
    -wejście AV IN na kamerę (a włączenie kamery nie może spowodować wyłączenia/przyciszenia muzyki, tylko musi umożliwić dalsze odtwarzanie i ewentualne sterowanie głośnością)
    -złącze AUX lub bluetooth do odbierania dźwięku z tableta
    -możliwie najlepsza jakość dźwięku

To są właściwie jedyne wymagania, nie potrzebuję żadnych tunerów telewizyjnych, nawigacji, androidów itp., bo od tego mam tablet. Radio ma służyć tylko do wyświetlania obrazu z kamery i odtwarzania muzyki z tableta.
    Cena: jak najniższa, załóżmy że do 1000zł, ale wolałbym wydać mniej.

Czekam na Wasze propozycje i z góry dziękuję za pomoc.

0 10
  • #2 21 Maj 2017 20:59
    Ireneo
    Poziom 40  

Pioneer jest na znanym portalu za około 750 zł ,więc może to?

0
  • #3 22 Maj 2017 20:08
    milejow
    Poziom 42  

Wszystkie markowe jednostki AV, mają udogodnienie opisane przez Ciebie jako priorytet, sporo z nich ma też BT. Co do Pioneer,a-uważam, że jest przereklamowany i stąd trzyma cenę (nieadekwatną do możliwości) Miałem kilka modeli zarówno Pioneer,a jak i JVC i ten drugi oferuje te same lub zbliżone funkcje i jakość dźwięku za mniejsze pieniądze. Na wspomnianym portalu spójrz na modele JVC z serii KW-AVX, jest ich trochę w fajnych cenach.

0
  • #4 23 Maj 2017 17:26
    Ireneo
    Poziom 40  

JVC może nie mieć filtru hpf a dla mnie to jest bardzo ważne,ten Pioneer wedle opisu aukcji go ma.Nie wiem jak te ale JVC ma mocny loud a Pioneer nawet 3 stopnie .

0
  • #5 23 Maj 2017 18:54
    milejow
    Poziom 42  

Ireneo napisał:
    JVC może nie mieć filtru hpf

Wszystko zależy od modelu.

0
  • #6 23 Maj 2017 20:04
    Ireneo
    Poziom 40  

Oglądałem ostatnio 2 DIN cena podobna do tego Pioneera to nie miał.Z bajerów miał wiele kolorów podświetlenia ale tym błyszczał moim zdaniem od zawsze :-).

0
  • #7 29 Cze 2017 12:25
    Audiopol serwis1
    Poziom 11  

Witam,

W naszej ofercie pojawiły się urządzenia 2 DIN , z pojemnościowem ekranem oraz systemem PHONE LINK ! można podłączyć każdego smartfona z systemem android i obsługiwać oraz sterowac z ekranu telefon , urządzenie jest na takim samym procesorze co Pioneer , gwarantuje bardzo dobrą jakość dzwięku , ale w porównaniu do Pioneera odczytuje wszystkie pliki w tym HD . h264 . MPEG4 !
    nie trzeba nic konwertować ..

cena urządzenia 649zł - rozmiar ten sam co Parrot, wymiarowy panel, Bluetooth, zewnętrzny mikrofon.

0
  • #8 29 Cze 2017 21:24
    Ireneo
    Poziom 40  

Kolego audiopol,mialem okazję to przetestować i powiem tak że do pionieera mu daleko.Ikony do regulacji dźwięku małe a raptem bass treble balance i fader,brak oddzielnego do sub,szumi ale ma moc aby pogłośnić to też jest zabawa gdyż przyciski mają "muła".Radio szumi,bluetooth szumi.Wykonanie już na tych fotkach china 100%!!!!!!!!
    .Aby tel podłączyć (mirror link) trzeba usb co nie widac po opisie tylko po instrukcji.Ogólnie widzę po nicku że swoje chwalisz więc nie jesteś obiektywny.

0
  • #9 30 Cze 2017 10:44
    Audiopol serwis1
    Poziom 11  

Ireneo napisał:
    Kolego audiopol,mialem okazję to przetestować i powiem tak że do pionieera mu daleko.Ikony do regulacji dźwięku małe a raptem bass treble balance i fader,brak oddzielnego do sub,szumi ale ma moc aby pogłośnić to też jest zabawa gdyż przyciski mają "muła".Radio szumi,bluetooth szumi.Wykonanie już na tych fotkach china 100%!!!!!!!!
    .Aby tel podłączyć (mirror link) trzeba usb co nie widac po opisie tylko po instrukcji.Ogólnie widzę po nicku że swoje chwalisz więc nie jesteś obiektywny.

Tak samo szumią Pioneery i szumi nowy najnowszy Clarion NX-702 , miałem okazję to testować, a wykonanie w Chinach jest problemem ??
    a gdzie jest robiony Pioneer ? i Clarion ?

Pioneer jako odtwarzacz multimedialny nie czyta niemal żadnych formatów , słaba matryca , mała rozdzielczość, kolego jeżeli twierdzisz że matryca pojenościowa gorzej działa na dotyk niż rezystancja, to możemy zrobić testy ;)

Tak wygląda na żywo ten model z pojemnościową matrycą:

Jeżeli komuś nie odpowiadają przyciski , jest tańszy model z gałką :) model ten kosztuje 559zł :)

0
  • #10 30 Cze 2017 21:50
    Ireneo
    Poziom 40  

Wykonanie w Chinach to nie problem,problem jakie ma spełniać wymagania producenta.

0
  • #11 07 Lip 2017 17:08
    PeCeZu
    Poziom 15  

Ja polecam pioneer mvh-av270bt. Ma wejscie na kamerę i można odtwarzać muzykę przez bluetooth, ma dodatkowo zestaw głośno mówiący działający bardzo fajnie bo wyświetla na ekranie radia kto dzwoni. Mam takie u siebie od około 2 lat i nie narzekam

0