Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.
itemscope itemtype="https://schema.org/QAPage"

- Powolne uruchamianie się systemu Windows 7.

Pawelloz 23 Maj 2017 16:49 1236 6
  • - Powolne uruchamianie się systemu Windows 7.

Poziom 5  

Witam wszystkich i chciałbym prosić o pomoc. Od paru dni mój komputer uruchamia się dość długo, ale sam w sobie działa dobrze, odkurzony w środku, a w grach nie spada fps.. Oprócz flash playera i wolnego startu wszystko działa normalnie, nie wiem czy te problemy są powiązane. Od jakiegoś miesiąca mam problem z oglądaniem filmów w internecie bo flash się zacina i muszę resetować przeglądarkę, próbowałem reinstalacji firefoxa i flasha, nie pomogło. Jeśli to możliwe to chciałbym na razie uniknąć formata. Komputer skanowałem parę razy i nic nie znalazło.

0 6
    Spec od komputerów

Odinstaluj Avast i sprawdz czy cos sie zmienia.

Jak juz zamieszczasz screen z CDI to moze zamiesc CALE, a nie tylko gorna czesc parametrow!

0
    Poziom 5  

Już poprawiłem screena ;P avast skasowany, jest nieco szybciej, ale nadal coś się długo ładuje. Ikona od połączenia internetu długo się wczytuje, może zaraz po starcie systemu łączy mnie z jakimś szajsem przez sieć i dlatego tak się długo zbiera?

0
    Poziom 20  

Wykonaj tzw. "czysty rozruch" LINK
    Czy podczas rozruchu świeci się ciągle kontrolka od stanu pracy dysku?
    Jaka jest sytuacja w trybie awaryjnym?

0
    Poziom 5  

W tym czystym rozruchu system uruchamia się tak jak powinien, ale co z tego jak wszystko jest powyłączane ^^. Dioda szybko miga, ale nie świeci się bez przerwy.

0
    Poziom 43  

Przy tych przycięciach co obciąża CPU (jaki proces?) - sprawdź programem Process Explorer.

0
    Poziom 20  

Pawelloz napisał:
    W tym czystym rozruchu system uruchamia się tak jak powinien, ale co z tego jak wszystko jest powyłączane ^^. .

W takim razie należy po kolei włączać odznaczone pozycje i sprawdzać jaka jest sytuacja tzn. długość uruchamiania systemu.
    W ten sposób dowiesz się co powoduje wydłużony start.

0