Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MSI GTX 1060 GAMING X 6G - Nie mogę sterować wentylatorami w MSI 1060 GAMING 6GB

kriss1974 23 Maj 2017 17:57 708 2
  • #1 23 Maj 2017 17:57
    kriss1974
    Poziom 11  

Witam forumowiczów "elektroda.pl"
    Nie mogę dać sobie rady ze zmianą obrotów wentylatorów w karcie graficznej "MSI GTX 1060 GAMING X 6G" programem "MSI Afterburner"
    Po każdym przesunięciu suwaka i kliknięciem w zastosuj suwak wraca na starą pozycję 36%. Nic nie daje też kliknięcie w zębatkę co powoduje pokazanie się czerwonej obwódki w programie "MSI Afterburner".
    Po wejściu do właściwości programu w zakładkę Wentylator i zaptaszkowanie opcji "Włącz automatyczną kontrolę wentylatora zdefiniowaną przez użytkownika" też nie powoduje zmian obrotów wentylatorów po prostu to wygląda tak jakby ta karta nie była kompatybilna z tym programem a przecież wiadomo że jest.
    Z góry dziękuję za każdą pomoc.
    MSI GTX 1060 GAMING X 6G - Nie mogę sterować wentylatorami w MSI 1060 GAMING 6GB

Dodano po 30 [minuty]:

Opcja w zakładce "Włącz automatyczną kontrolę wentylatora zdefiniowaną przez użytkownika" działa bo sprawdziłem to programem "GPU-Z" i przy wzroście temperatury wiatraki ruszyły tak jak to zdefiniowałem w tej zakładce ale dlaczego nie mogę zmienić obrotów wentylatorów w głównym panelu programu "MSI Afterburner" ?

0 2
  • #3 24 Maj 2017 00:01
    kriss1974
    Poziom 11  

310artur napisał:
    A nie jest może "AUTO" aktywne?

Z opcją AUTO wygląda tak
    A na poprzednich fotkach było bez.

Dodano po 24 [minuty]:

Tutaj jest filmik mojego problemu.
    https://www.youtube.com/watch?v=BEXwEIVCWd8&feature=youtu.be

Dodano po 1 [godziny] 38 [minuty]:

Sprawa rozwiązana na forum "pclab.pl" chodziło o program blokujący a u mnie tym blokującym programem był "MSI Gaming APP", sam nigdy bym na to nie wpadł bo nie sądziłem że dwa programy tego samego producenta mogą się wykluczać.

0