Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dobór telewizora 48-55'', 3000 - 3500 zł

arzak 31 Maj 2017 11:54 3216 46
    Mirek Z.
    Moderator
    A powiedz, co nas mają interesować jakieś oceny? Pewnie zamówione? Bardziej istotne są opinie, jakie można wyczytać w tematach na (naszym) forum.
    Podrzuć ten (rzetelny) opis nowego modelu, jak obiecałeś, może będzie lepiej...
    Fallen89
    Poziom 11  
    LOCOLOCO napisał:
    https://www.youtube.com/watch?v=bSe--v4pOOE - tu masz ocenę największego portalu w Europie.
    https://www.youtube.com/watch?v=0kT1GMnKFOs - tu masz rekomendację właśnie obrazu !

W drugim filmiku autor użył słowa 'recommended' ale w kwestii rekomendowanych ustawień obrazu dla tego modelu, a nie jako 'rekomendację właśnie obrazu!' i cały filmik przedstawia jakie ustawienia polecają dla tego calarza po kalibracji, którą przeprowadzali. Nie ma to nic wspólnego z rekomendacją obrazu. ~~

Zresztą AVForums udostępnia ich ustawienia polecane po kalibracji dla każdego modelu, który na testach mają, więc na takiej zasadzie trzeba by przyjąć, że każdy model dostał 'rekomendację właśnie obrazu!'
    Użytkownik usunął konto
    Poziom 1  
    Fallen89
    Poziom 11  
    LOCOLOCO napisał:

Jestem zainteresowany zakupem, ale przedtem chciałbym się upewnić co do treści komentarzy na zalinkowanej stronie:
    https://tweakers.net/product/474315/philips-7100-serie-pus7101/reviews/

Widzę tylko ocenę 6/10, co jest trochę niepokojące. :(
    To znaczy, że nie polecasz tego zakupu? Raczej 6/10 nie jest zbytnio zachęcające.

Niestety, komentarze są po niemiecku, a nie miałem niemieckiego w szkole. Jako, że linkujesz już nawet opinie z niemieckich stron, to mogę mieć pewność, że dobrze ten język znasz i proszę o przetłumaczenie elegancko treści tych recenzji. Będę wdzięczny. :)
    Użytkownik usunął konto
    Poziom 1  
    Pablo1964
    Moderator
    Komentarze są w języku holenderskim. Proponuję obejrzeć stronę w przeglądarce Google Chrome, która ma opcję tłumaczenia stron na język polski. Tłumacz działa całkiem nieźle - każdy, kto ma dobrą wolę, zrozumie. I wszystko będzie jasne :-)
    Użytkownik usunął konto
    Poziom 1  
    Ludwik XVI
    Moderator RTV Co kupić
    Nie wiem co oznacza wg was "stary" i "nowy" ale w modelach Philips 6561 i 7101 ten problem występuje i bardzo słabo ogląda się mecze piłkarskie.
    Użytkownik usunął konto
    Poziom 1  
    arzak
    Poziom 9  
    Dziękuję Panowie za wszystkie uwagi, niestety nadal nie mam jasności co do Philipsów 7181 / 6561.
    Gdybym sam nie widział problemów z płynnością (zaznaczam że ostrość jest b. dobra) to pewnie bym się na philipsa zdecydował.
    Co prawda przyglądałem się niecałe kilka min. temu telewizorowi i może treści oglądane nie były reprezentatywne dla tego modelu, ale opinia Ludwika XVI i jeszcze jednego kolegi z forum zdaje się je potwierdzać.

Nic jednak nie piszecie o telewizorach:
    LG 49UH7707
    Samsung 49MU64XX (choć tu Ludwik XVI poleca i trochę zniechęca bo 60Hz)
    Użytkownik usunął konto
    Poziom 1