Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota Avensis - pilot nie zamyka drzwi

S-6jw2039 24 Maj 2017 07:49 1320 0
    S-6jw2039
    Poziom 9  
    Od niedawna mam ave T25 2.0 D4D. Do przedwczoraj było wszystko OK ale nagle, bez wyraźnego powodu przestało działać zamykanie drzwi z pilota. Otwieranie czy to drzwi czy bagażnika działa normalnie ale zamknąć nijak się pilotem nie da. Po wciśnięciu przycisku dioda na pilocie świeci jak należy. Uprzedzając ewentualne pytania sytuacja dotyczy obydwóch oryginalnych kluczyków, w których wczoraj wymieniłem baterie na nowe(stare były w sumie ok ale dla wszystkiego zacząłem od wymiany baterii) i nic. Dalej to samo. Odłączyłem na pół godziny aku żeby się centralka wyzerowała(poprzedni właściciel miał kiedyś sytuację, że w ogóle mu piloty przestały działać i odpięcie aku pomogło) i dalej nic. Aby zamknąć drzwi trzeba użyć klucza otwiera się z pilota. Blokada drzwi od wewnątrz działa też normalnie. Miał ktoś coś takiego?

Moderowany przez CameR:

Wydzielono z : https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1006494.html
    Reg. 3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.