Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaka mała pralka? Whirlpool vs Samsung vs Electrolux vs Bosch

bartex9 27 Maj 2017 13:04 1920 1
  • #1 27 Maj 2017 13:04
    bartex9
    Poziom 9  

Witajcie!
    Zmagam się z problemem zakupu nowej pralki. Wymagania to przede wszystkim wymiary: szerokość ~60 cm, głębokość do ~45 cm. Przeglądając sklepy i wyszukiwarki zwróciłem uwagę na:
    - WHIRLPOOL AWSP 63013 P
    - Samsung WW60J4263
    - ELECTROLUX EWS1266CI
    - BOSCH VARIOPERFECT WLG24261PL

Co mi o nich powiecie? Może jakieś inne propozycje? Oczywiście ważna jest niezawodność pralki i możliwość ewentualnej naprawy. Dzięki za pomoc!

0 1
  • #2 28 Maj 2017 05:47
    r103
    Poziom 24  

Autorze wątku - na tej stronie jest z 10 wątków na ten temat - gdzie wielu piszących jednoznacznie wypowiada się na ten temat, czyli:

1. Należy założyć że pralka dużo dłużej niż gwarancja czyli 2 lata nie podziała. Przyczyną jest świadoma polityka producentów zarówno projektowa (np psująca się elektronika czy te nieszczęsne niewymienne łożyska) jak i handlowa - cenowe "ubicie napraw pogwarancyjnych" (absurdalnie wysokie ceny na części zamienne np ten słynny "moduł sterujący" w cenie 2/3 pralki).
    I każdy rok po tych 2 latach jak podziała to trzeba się cieszyć.

2. W związku z powyższym bierz taką co ci się spodoba, możliwie niedrogą, ciężką czyli np bardziej 60 kg niż 50 kg to nie będzie skakać po łazience, ideałem byłoby gdyby producent dawał 5 lat gwarancji /czasem są takie promocje/...

0