Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dekoder do kablówki UPC- w przystępnej cenie

28 Maj 2017 19:32 756 5
 • Poziom 11  
  Witam państwo. Tym razem potrzebuję porady, sugestii w kwestii zakupu dekodera. Z końcem czerwca przeprowadzamy się z partnerką do nowego mieszkania. Będziemy wynajmować sobie tam pokój ale do rzeczy. Posiadam TV Grundig 32 LXW 82-8600 DL. Na owym mieszkaniu znajduje się kablówka z UPC (umowa zawarta w tym roku, domyślam się, że jest to cyfrowa kablówka a nie analogowa, mogę się mylić) i tutaj rodzi się moje pytanie a raczej moje wymagania. Ponieważ mój TV na wbudowany tylko tuner analogowy potrzebuję dekodera do obioru owej kablówki. Chciałbym aby dekoder posiadał pilota coś na wzór memo control od Wiwy aby można było zaprogramować podstawowe funkcje pilota od TV aby używać tylko 1 pilota. Wiadomo wyjście HDMI ale to już chyba standard i w sumie tyle. Niekoniecznie musi być to sam dekoder. Może to być coś na wzór home box TV. Budżet tak 150-200zł. Nie musi być nowy. Może być używany- byle był sprawny. Z góry dziękuję za sugestie.
 • Poziom 38  
  Z tego co wiem to UPC daje swoje dekodery cyfrowe przy podpisaniu umowy.

  Sygnał analogowy możesz odebrać podłączając kabel koncentryczny z gniada kablówki do gniazda antenowego telewizora o ile UPC takowy sygnał nadaje bo wiem że UPC powoli wycofuje się z analogu.
 • Poziom 11  
  Z tego co zauważyłem aktualny lokator, który wynajmuje ten pokój miał podłączony do TV tylko kabel koncentryczny z zasilaczem. Dekodera żadnego tam nie było.
 • Poziom 38  
  Czyli "Pakiet Start" z dostępem do tego co jest z naziemnej DVB-T, można go włączyć za darmo mając tylko sam internet z UPC.

  Dekoder do kablówki UPC- w przystępnej cenie
 • Poziom 11  
  @AxelNext dobrze ale czy w takim razie potrzebny mi dekoder? Czy jest to zwykła kablówka analogowa?
 • Poziom 38  
  Jest to zwykła kablówka analogowa i nie jest potrzebny dekoder.