Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo A660 reset - ustawienia fabryczne telefonu

draku 28 Maj 2017 20:00 681 5
  • #1 28 Maj 2017 20:00
    draku
    Poziom 2  

Witam. Mam problem z resetem telefonu do ustawień fabrycznych. Po wybraniu opcji w ustawieniach nic się nie dzieje (podczas wybierania resetu, przycisk się podświetla ale to wszystko, telefon za nic nie chce się zresetować). Dodatkowo jak by tego było mało cały czas w smsach wyświetla mi się powiadomienie o jednej nieodebranej wiadomości i tego również nie jestem w stanie skasować.

0 5
  • #2 28 Maj 2017 21:40
    nutergsm
    Moderator - GSM

Robisz jak tutajw opisie?
    Jest jeszcze opcja wgrania nowego firmware.

0
  • #3 28 Maj 2017 23:26
    draku
    Poziom 2  

Robię dokładnie tak jak w instrukcji ale za każdym razem przenosi mnie "Factory Mode". Choćbym nie wiadomo jak długo trzymał oba przyciski nie pojawia się logo Androida tylko zawsze wyświetla się napis Lenovo i przenosi mnie do wspomnianego trybu. Gdy jednak przytrzymam Power + Volume Up zostaję wczytane jakieś menu tylko że jest w całości po koreańsku czy też w innym wschodnim języku.
    Lenovo A660 reset - ustawienia fabryczne telefonu

0
  • #4 29 Maj 2017 13:03
    nutergsm
    Moderator - GSM

draku napisał:
    Gdy jednak przytrzymam Power + Volume Up zostaję wczytane jakieś menu tylko że jest w całości po koreańsku czy też w innym wschodnim języku.

I tutaj wybiera się opcje hardresetu.
    Na Twoim miejscu poszukał bym TWRP do tego modelu i wgrał do telefonu. Później możesz wrzucić jakiś spolszczony rom bo podejrzewam, że nie masz spolszczonej wersji.

0
  • #5 31 Maj 2017 21:44
    draku
    Poziom 2  

Jeżeli chodzi o język w telefonie to posiada on, chyba pełną, polską wersję (nie testowałem więc nie wiem ale na pewno jest do wyboru wersja polska w telefonie). Co do wgrywania TWRP to nie mam pojęcia wogle jak to ugryźć i jaka jest szansa, że wszytko popsuję i telefon całkiem przestanie działać, jako że jestem strasznym laikiem w tego typu sprawach i z telefonu potrafię jedynie dzwonić ;]

0
  • #6 31 Maj 2017 22:05
    nutergsm
    Moderator - GSM

W takim razie proponuję udać się do serwisu gdzie wykonają hard reset lub wgrają nowy firmware.

0
  Szukaj w 5mln produktów