Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Siemens SL65A590/17 - Nie pobiera wody przy drugim cyklu

zielinskii 29 Maj 2017 15:33 498 2
  • #1 29 Maj 2017 15:33
    zielinskii
    Poziom 14  

Witam problem mam takie że przy włączeniu programu i przy pierwszym wypompowaniu wody nie pobiera kolejnej wody i myje na sucho.
    Przeważnie podczas mycia zanim zmywarka wypompuje wode to już jest nabrana wcześniej do płaszcza, a tu nic.

Zmywarka zaczyna myć, grzeje wszystko normalnie ale jak wypompuje 1x wode to nie chce pobrać kolejnej wody, no nie raz pobierze trochę bezpośrednio do środka przez hydrostat ale jednak za mało.
    Wtedy zaczyna myć na sucho bez wody.

Wymieniłem już elektrozawór ten z prawej strony odpowiedzialny aby płaszcz się napełnił oraz wąż dopływowy ale dalej tak samo. Przeczyściłem rurkę od hydrostatu do zmywarki a płaszcz jest tylko lekko syfem zawalony. Nie wiem do czego jest elektrozawór z lewej strony na pojemniku soli oraz jest jeszcze jeden elektrozawór z boku pojemnika soli, widać go od tyłu zmywarki tam gdzie jest przymocowany do obudowy wąż dopływowy.

Nie mam pojęcia czy to jakiś jeszcze elektrozawór czy może coś z hydrostatem, chociaż hydrostat lekko brudny tylko.

0 2
  • #2 30 Maj 2017 21:08
    szypek72
    Specjalista AGD

Wrzuć zdjęcie płaszcza wodnego.

0
  • #3 31 Maj 2017 00:41
    zielinskii
    Poziom 14  

Problem się rozwiązał. Zmieniłem płaszcz na bardziej brudny oraz hydrostat. Problem znikł tylko czy wina była plaszcza czy jakiegoś przełącznika na hydrostacie.

0