Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat Seicento 2000r - Montaz elektrycznych szyb

30 Maj 2017 16:50 4650 5
  • Poziom 9  
    Witam czy ktos przekładał moze podnosniki szyb na elektryczne. Co wchodzi w zestaw bo sa w sprzedazy - podnosnik z silnikiem + właczniki i to wszystko. Nie bede potrzebował jeszcze jakiegos modułu, przekazników?
    Moze ktos ma taki zestaw to chetnie odkupie.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 28  
    Nie ma żadnej filozofii, kup zestaw z gumowymi przepustami do drzwi (jeśli nie masz). Nie ma modułu, podłączasz tylko zasilanie po stacyjce.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 9  
    Witam, ma może ktoś schemat o nr 10.22 - z książki o Seicento - schemat podłączenia elektrycznych szyb. W mojej wersji akurat tego schematu brakuje.
  • Poziom 9  
    Fiat Seicento 2000r - Montaz elektrycznych szyb

Witam, podłączyłem cały zestaw elektrycznych szyb i centralny zamek. Centralny działa jak trzeba. Dziś dostałem natomiast przełączniki sterowania szyb i przekaźnik. Po podłączeniu na krótko wszystko działa ale mimo że podłączyłem przekaźnik w odpowiednie miejsce na bezpieczniku F2 nadal nie ma napięcia. Prąd jest tylko na pomarańczowym przewodzie zaznaczonym na schemacie. Może podpowie ktoś co jest nie tak. Bezpieczniki wszystkie sprawdzone, przekaźniki też.
  • Specjalista grupy V.A.G.
    Proponuje wziąć żarówkę 21W i sprawdzić czy zaświeci się jak podepniesz ją pomiędzy:
    - 86 a masę gdy włączony jest zapłon
    - 85 a plusa
    - 30 a masę
    - 87 a masę gdy włączony jest zapłon
    Oczywiście plus i masa do których podłączasz żarówkę muszą byc pewne.
    Czasem takie sprawdzenie jest lepsze od miernika.
    Po tym będzie widać czego to wina.