Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Cyfrowy Polsat Dekoder HD 5000

Krzys55 30 May 2017 21:05 3222 2
    Krzys55
    Level 25  
    Witam wszystkich forumowiczów. Kilka dni temu nastąpiła automatyczna aktualizacja dekodera (oprogramowania) HD5000. Od tej pory zauważyłem ścinanie obrazu w równych odstępach czasu ok.1 do 2 sekund. Jakość i moc sygnału ponad 95%. Czy któryś z kolegów zauważył coś podobnego u siebie, czy może przyczyny szukać gdzie indziej? Pozdrawiam.

3.1.15. Nie pytaj od razu na forum, jeśli samemu nic wcześniej nie sprawdziłeś lub nie podjąłeś próby samodzielnej diagnozy. Pamiętaj, że porady są udzielane w sposób zdalny przy braku fizycznego dostępu do urządzenia, problem musi być bardzo dobrze opisany i zrozumiany przez użytkowników, a tytuł powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    sahure
    Level 1  
    zrób twardy reset:
    Wejść do MENU wybierając na pilocie przycisk MENU
    2. Z dostępnych opcji należy wybrać USTAWIENIA i zatwierdzić przyciskiem OK, a następnie
    wpisać kod PIN (kod fabryczny „0000”)
    3. Na planszy USTAWIENIA należy podświetlić opcję PRZYWRÓCENIE USTAWIEŃ
    FABRYCZNYCH i zatwierdzić przyciskiem OK
    Krzys55
    Level 25  
    Dzięki . Pomogło.

Dodano po 58 [minuty]:

Jednak problem znowu powrócił , nie wiem co jest grane .

Dodano po 2 [godziny] 49 [minuty]:

nie wiem skąd wiesz ,że niczego wcześniej sprawdziłem ? Myślałem ,że forum jest od tego by sobie pomagać i wcale nie liczyłem na odpowiedź 'gotowca" , a Ty szanowny panie "Ktoś"przynajmniej byś się przedstawił.