Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tuner NextWave 2500CI Problem z Uruchomieniem

28 Lip 2005 22:54 1002 2
 • Poziom 10  
  po wgraniu nowego oprogramowania z tureckiej strony tuner nie można włonczyc,na displeju pokazuje cztery kreski , - - - -.jak można go naprawic,za każda informcje z góry dziekuję.
 • Poziom 11  
  Trzeba uważać na softy z turcji,ja swojego uwaliłem właśnie na tureckim i czeka mnie fleszowanie bo mam 88:88 na wyświetlaczu.Tunery u nas zupełnie nieznane,ciężko cokolwiek znaleść(zobaczysz po ilości wyświetleń).spróbuj mu wczytać orginalny soft.W razie czego moge ci podesłać linki.Jak niema 88:88 może sie obudzi.Dużo można poczytać na francuskich forach(język)
  http://danboy.forum-gratuit.com/
  http://www.nextwaveinfosite.be.cx/
  http://www.mantraandy.com/nextwave.htm
 • Poziom 1  
  Witam!
  Mam ten tuner. Słyszałem o problemach ze zmianą oprogramowania. Swego czasu chciałem jemu zmienić oprogramowanie, ale mi się nie udało. Problem pewnie w kablu. Zlutowałem rs 232 połączenie 2-3 3-2 5-5 jednak nie było nawiązanej komunikacji. Może ktoś mi pomoże. Co się tyczy flaszowania, w internecie natknąłem się na inny sposób (chociaż mam też schemat jtag), można spróbować z Odysey testerem. Przed włączeniem do sieci tunera, przytrzymać klawisz (dół) i włączyć tuner do sieci. Podobno od razu wchodzi w tryb download. Sam tego jeszcze nie próbowałem.

  Mirek