Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centralka SLICAN-NCT 1248 - programowanie uprawnień

31 Maj 2017 12:39 1557 3
  • Poziom 6  
    Dzień dobry
    Mamy w szkole centralkę telefoniczną SLICAN-NCT 1248
    W załączniku plik centralka-uklad.jpg który ilustruje połączenie.
    Mamy następujący problem
    Ktoś dzwoniący (z zewnątrz) do sekretariatu, może zostać przełączony do pedagoga. Pedagog może kontaktować się tylko z numerami wewnętrznymi ale nie może wyjść na zewnątrz.
    Zgodnie z instrukcją
    http://tit-tp.pl/wp-content/uploads/2012/10/io_nct2_08.pdf
    punkt 4.6.4. (strona 14)
    Udostępnienie uprawnień innemu abonentowi (#51)
    Pedagog wybiera numer wew sekretariatu 21 następnie prosi o umożliwienie wyjścia na zewnątrz. Sekretarka wprowadza flash51 26 (R5126) i się rozłącza. Gabinet słyszy muzykę w słuchawce, wprowadza 0 i właściwy numer telefonu a następnie zostaje przekierowany ponownie do sekretariatu.

Chciałbym znieść ew ograniczenia. Mam dostęp do dokumentów
    1. SLICAN-NCT 1248 ISDN, SLICAN-NCT 1248, Obsługa centrali
    2. SLICAN-NCT 1248 ISDN, SLICAN-NCT 1248, Programowanie i uruchomienie centrali

Próbowałem najpierw wejść w tryb programowania korzystając z telefonu. Nie znalazłem potrzebnych informacji jak to zrobić ale ktoś na forum elektrody poruszył ten temat
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic767715.html#3966570

Tam było napisane by spróbować flash i #981 (ja taki numer wprowadzałem, potem doczytałem że chyba zabrakło mi *)
    Próbowałem z telefonu wprowadzić
    #981XXXX (kod dostępu)
    R#981
    R#981XXXX

Pozdrawiam
    Artur Przywara
  • Poziom 33  
    Proponuję Ci zainstalować program zarządzający centrala NCT-1248 wersja Windows. Będzie łatwiej programować centralę.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 23  
    Jak wejdziesz w tryb programowania to zmień uprawnienia na danym abonencie (UprD) na odpowiednie.