Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JBL Under Armour Sport Wireless Heart Rate to bezprzewodowe słuchawki dokanałowe

LOCOLOCO 01 Cze 2017 13:25 345 0
 • #1 01 Cze 2017 13:25
  LOCOLOCO
  sprzedawca - konsultant

  JBL Under Armour Sport Wireless Heart Rate to bezprzewodowe słuchawki dokanałowe dla sportowców z monitoringiem tętna.
  JBL Under Armour Sport Wireless Heart Rate to bezprzewodowe słuchawki dokanałowe

  Słuchawki sportowe z pulsometrem JBL Under Armour Sport Wireless Heart Rate to doskonały wybór dla tych, którzy chcą trenować jak najintensywniej, z zachowaniem pełnej kontroli i ostrożności. Słuchawki zapewniają ulubioną, energetyczną muzykę i śledzenie tętna podczas treningu wytrzymałościowego, a wszystko to zamknięte w słuchawce dokanałowej. Dzięki Under Armour Record™, czyli panelowi nawigacyjnemu sprawności fizycznej, można wyświetlać analizy podczas treningu i śledzić swoją wydajność w jego trakcie. Dzięki czujnikowi dotykowemu na prawej słuchawce można, po jego dotknięciu, na żądanie usłyszeć aktualizacje pulsu.

  JBL Under Armour Sport Wireless Heart Rate to bezprzewodowe słuchawki dokanałowe

  To rozwiązanie idealne do biegania, jeżdżenia na rowerze, wioślarstwa i wszelkich treningów typu kardio. Słuchawki posiadają legendarny dźwięk sygnowany przez markę JBL z technologią Pure Bass i zapewniają inspirację i motywację do ukończenia treningu. Są też odporne na pot - posiadają klasę wodoszczelności IPX5 oraz zaawansowaną powłokę w technologii nano.
  Wbudowany pulsometr to wygodna, komfortowa technologia słuchawek dokanałowych rozwijana przez ekspertów i testowana przez sportowców. Dzięki czujnikowi dotykowemu na prawej słuchawce można otrzymywać aktualizacje pulsu na żądanie i zoptymalizować swój trening wytrzymałościowy, aby osiągać założone cele.

  https://www.youtube.com/watch?v=_8h0XzDV0eM

  Technologia TwistLock™ to znak firmowy, a także zastrzeżona, dopasowana konstrukcja dla sportowców w jednym. Użytkownik cieszy się najwygodniejszym dopasowaniem słuchawki do swojego ucha. Wystarczy ją włożyć do ucha i przekręcić by zablokować, a to daje gwarancję niewypadania oraz komfort użytkowania. W zestawie znajdują się nakładki w rozmiarze 5, 6, 7 i 8. Ponadto słuchawki cechują się wyjątkową wytrzymałością. Stworzone są ze specjalnych wytrzymałych materiałów i testowane przez sportowców. Te słuchawki zostały skonstruowane, aby wytrzymać nawet najintensywniejszy trening.
  Słuchawki synchronizują się też z opaską UA Band. Wystarczy rozpocząć trening z opaską UA Band, a aktualizacja pulsu widoczna jest na nadgarstku.
  Wydajna bateria pozwala słuchawkom działać przez równowartość tygodnia treningów, przy sesjach trwających łącznie do pięciu godzin.
  http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/133079-slu...itoringiem-zeby-wysilek-stal-sie-lzejszy.html