Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Używany laptop do internetu.

02 Jun 2017 12:38 543 11
  • Level 12  
    Witam, szukam używanego laptopa cena ok 2500zł.

Zastosowanie:
    Głównie internet, czasem choć rzadko jakaś gra czy film.
    Bez dysku SSD ponieważ sam bym chciał go dokupić w osobnej cenie.
    Czterordzeniowy procesor i min. 8GB ram.

Znalazłem używanego
    Alienware M17xR4 z i7-3632QM i GTX 660M (matryca błyszcząca antyrefleksyjna), jak byście ocenili ten model ?
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 20  
    Kolego Paganini po co Tobie taki silny komputer do internetu. Wystarczy Tobie komputer "polesingowy" core2duo cena okolo 300zl. Mówie serio. na takim właśnie pracuje i pisze ten post.(HP compaq 6730b). cena teraz około 300zł.Szkoda 'kasy". Pozdrawiam.
  • Level 23  
    2500 zł? To kupisz spokojnie nowy laptop czy komputer do internetu
    Używany polisinowy laptop już od 500 zł dostaniesz dobry dysk SSD i masz fajny laptop
  • Level 20  
    Zapomniałem dodać, jeśli chodzi o internet to zainteresuj się raczej dobrą matrycą laptopa (wieksza rozdzielczosć). Wierz mi. Pozdrawiam.
  • Level 23  
    Najlepiej z ekranem hd+ lub full hd
  • Level 12  
    Chciałbym aby wszytko płynnie chodziło przez przycięć.
    Ramu min. 8GB z możliwością rozbudowy, SSD chciałbym sam jakiś dobrać bo te montowane są najczęściej na TLC i słabej jakości.
    Czasem jakąś grę też chciałbym odpalić (coś mniej wymagającego) więc grafika nie najgorsza.
    Więc co możecie polecić z polesingowych na dobrej matrycy ?
  • Level 20  
    Musisz zastanowic sie nad komputerem. komputer do netu 300zł, do gier to tak powyżej 2000zł. wiec najpierw zastanów sie.
  • Level 12  
    Do internetu, komputer posiadam więc na nim gram.
  • Level 20  
    Skoro masz komputer, to po sie pytasz o komputer, już nie kapuje, o co chodzi.
  • Level 12  
    Potrzebuje laptopa jako dodatkowy sprzęt tylko do internetu. Mam dość dobry komputer który często odpalam aby skorzystać z internetu jedynie co jest nie opłacalne i mało poręczne.
    Dlatego szukam laptopa.
    SSD sam sobie dokupię, chciałbym żeby miał 8GB ramu i w miarę porządny procesor. Podświetlaną klawiaturę o ile to możliwe i porządną matrycę.
  • Level 20  
    No to musisz poszukac. Ja bym szukał poleasingowe, dobra rozdzielczość matrycy to przede wszystkim.