Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ford focus 1,8 benzyna wspomaganie kierownicy

Siwy1976ford 03 Jun 2017 07:28 1272 10
    Siwy1976ford
    Level 6  
    Witam mam problem ze wspomaganiem po wymianie pół osi .rano jak jade do pracy ok 4 jest wszystko ok,kierownica wraca do swojego połozenia
    przy skretach natomiast jak wracam z pracy i jestduża temperatura i auto jest nagrzane to juz jest problem nie wraca na swoje miejsce czy ktos sie spotkał z takimi objawami ,za podpowiedzi co mogło sie stac dziekuje
    panstalin2
    Level 20  
    Olej wymieniłeś wspomaganiu ?
    ociz
    Moderator of Cars
    Zbieżność złe ustawiona lub łożysko na amortyzatorze się zaciera.
    Siwy1976ford
    Level 6  
    tak olej wymieniony zbieżność nie zrobiona
    panstalin2
    Level 20  
    To jeszcze górne łożyska na mak-personie i opony , ciśnienie w kołach .
    Siwy1976ford
    Level 6  
    Tu wszystko jest ok,i dalej nie wiem co może być .Zbieżność ok i żaden z mechaników nie jest mi wstanie pomóc.
    Dodano po 1 [minuty]:
    Zastanawiam się nad wymiana maglownicy , zaraz idę dalej grzebać może coś się uda.
    FutMechInf
    Level 11  
    Ta kierownica nie wraca czyli jak ją puścisz to nie prostuje kół czy masz jakiś opór na niej? Półośka wymieniana na używaną czy nową?
    Siwy1976ford
    Level 6  
    Wymieniona na nową, niema żadnego szarpania. Czy to może być wina maglownicy czy może drążka stabilizatora
    FutMechInf
    Level 11  
    Dziwne. Maglownica jeśli nie cieknie a pada to będzie ci blokowało kierownicę. Wydaje mi się że byś poczuł. Zobacz stojąc w miejscu czy jak kręcisz prawo lewo do oporu to w pewnym momencie przeskakuje albo coś wyje.
    Siwy1976ford
    Level 6  
    Wymieniona na nową, niema żadnego szarpania. Czy to może być wina maglownicy czy może drążka stabilizatora
    Siwy1976ford
    Level 6  
    Ciśnienie w oponach za duże czy zamałe.