Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

FTDI(FT232R USB) Brak podpisu cyfrowego win xp

03 Cze 2017 13:48 903 5
  • Poziom 9  
    Witam mam kabel USB OBD II po zainstalowaniu sterownika w systemie win xp wyskakuje mi komunikat że sterownik nie jest podpisany cyfrowo. Potrzebuję pomocy jak rozwiązać ten problem żeby sprzęt działał poprawnie.
    Może ktoś pomoże w tym temacie, bo mi już brakuje pomysłów FTDI(FT232R USB) Brak podpisu cyfrowego win xp FTDI(FT232R USB) Brak podpisu cyfrowego win xp
  • Spec od komputerów
    Sterownik bez podpisu tez powinien dzialac, jezli nie dziala to poszukaj starszej wersji lub podaj identyfikator urzadzenia z menadzera (pid i vid).
  • Poziom 9  
    zainstalowałem starszą wersje serownika 2.12.14.0 no i dalej jest nie podpisany cyfrowo, ale pokazuje mi sie port com. Mam program Delphi 2013 release 3 do diagnostyki samochodowej czy będzie on działał z tym kablem ?? czy problem tkwi w serowniku FTDI(FT232R USB) Brak podpisu cyfrowego win xp FTDI(FT232R USB) Brak podpisu cyfrowego win xp FTDI(FT232R USB) Brak podpisu cyfrowego win xp
  • Poziom 42  
    lord5543 napisał:
    czy będzie on działał z tym kablem ?

Trzeba sprawdzić.
    To czy sterownik jest podpisany cyfrowo nie koniecznie wpływa na to czy działa OK, podpisany posiada cyfrowy podpis wydawcy. Dzięki temu mamy pewność, iż pochodzi on od znanego dostawcy urządzenia i nie został zmodyfikowany przez osoby trzecie.
    Może są dostępne aktualne sterowniki do urządzenia?
    Jaki identyfikator?
    Ewentualnie - https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=1228905&highlight=