Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Głowice do golarki Phillips PT920

Gupik 03 Jun 2017 14:16 945 4
    Gupik
    Level 9  
    czy do tej golarki są zamienniki głowic golących ??
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    miro.nasz
    Level 25  
    Witaj!
    Ja to przerabiałem.
    Nożyki do Philipsa kosztują 55zł sztuka x3 + wysyłka to około200zł
    Jak zużyły się nożyki to i wytarły się szczoteczki w silniku, czyli trzeba myśleć jeszcze o silniczku lub samemu wymienić blaszki /szczotki/
    Po dwukrotnej wymianie nożyków w mojej maszynce,która kosztowała 400zł. zdecydowałem się dobrać od innej maszynki głowicę z nożykami.Nożyki pasują od Adlera.Maszynka dość dobra.Brak wskaźnika ładowania.
    Zamiast nożyków kupiłem całą maszynkę sieciową-bateryjną za 120zł z wysyłką.
    Kupując trzeba zwrócić uwagę żeby w golarce były dwa akumulatory tak jak w Philipsie a nie jeden i dobrze żeby był wskaźnik ładowania.
    W internecie wrzucisz hasło i wysypią się golarki.Jak już wybierzesz to skontaktuj się z serwisem i spytaj czy ma dwa akumulatory i wskaźnik ładowania.Większość ma tylko jeden akumulator i są słabe przy goleniu.
    Pozdrawiam Miro.Nasz
    miro.nasz
    Level 25  
    Witaj!
    Ja kupowałem oryginalne w Philipsie i kosztowały 50zł sztuka.
    Jeśli masz komplet tani to co za problem. Nie musisz kupować kompletu-wymień tylko tą wytartą. Jeśli pasują to zakładaj i się gol.
    Pozdrawiam Miro.Nasz
    Brozerihno
    Level 23  
    Przemyśl, czy ci się to opłaca. Cała maszynka kosztuje 200 złotych.