Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG L65: niestety aplikacja została zatrzymana, po ponownym wgraniu "systemu

Ribald 04 Cze 2017 13:45 1074 3
  • #1 04 Cze 2017 13:45
    Ribald
    Poziom 3  

Więc tak: miałem roota w moim LG L65. System mi się zwalił (nawet funkcji systemowych nie mogłem używać, w rodzaju kopia zapasowa). Wgrałem system na nowo przez USB a następnie przywróciłem kopię zapasową. Wszytko było okej, ale po jakimś czasie niektóre aplikacje: dysk, Swiftkey - udało mi się naprawić, ale przy rebocie wyskakuje standardowe: niestety aplikacja została zatrzymana, ale działa dalej bez problemu potem..., oraz Opera - tutaj nic nie pomaga ciągle przy włączeniu ten komunikat, nawet odinstalowanie i ponowna instalacja nic nie dały, chwilowo pomogło wyczyszczenie danych, ale teraz znowu to samo. Wie ktoś co mogło by te problemy rozwiązać, ewentualnie czy przyczyna nie leży w telefonie? Android 4.4.2. W tej chwili nie ma roota, i nie zamierzam go robić.

0 3
  • MagBoss
  • Pomocny post
    #2 04 Cze 2017 14:16
    nutergsm
    Moderator - GSM

Próbował bym ponownej instalacji firmware. Po instalacji nie przywracać kopi zapasowej tylko ustawić wszystko na nowo.

0
  • #3 05 Cze 2017 09:24
    xSzwagier
    Poziom 22  

FW od zera wgrać, non-brand stock najlepiej, i jak wspomina nutergsm, od nowa ustawić wszystko. Spróbuj może też formatowania karty sd (jak masz coś ważnego na niej to zgraj)

0