Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Astra f - Astra f, pali kontrolka ładowania

04 Cze 2017 19:43 930 10
  • Poziom 2  
    Witam. Mam problem, 2 dni temu podłączyłem odwrotnie akumulator i próbowałem odpalić auto. Teraz problem mam taki, że auto nie odpala, po podłączeniu akumulatora prawidłowo świeci się kontrolka akumulatora (nawet kluczyka nie muszę wkładać do stacyjki). Po podłączeniu kabli i odpaleniu auta raz jest ładowanie, raz go nie ma. Wymieniłem regulator napięcia i dalej to samo. Gdzieś wyczytałem że to mogą być diody, szczotki, kable prądowe które idą od akumulatora do alternatora, albo jakiś bezpiecznik. Proszę o pomoc.
  • Poziom 43  
    To Odpala czy nie Odpala? Mostek na pewno szrot
  • Poziom 43  
    Padł Alternator i pewnie ładował prostownikiem albo na Kable walił. Tak czy siak mostek to podstawa
  • Poziom 2  
    akumulator sie rozladowal nie wiem dlaczego stal 3 dni nie odpalany i sie rozladowal to go wyciagnolem prostownikiem podladowalem i odpalil. po 2-3 godzinach nie odpalil i odpalilem na kable i od tamtej pory odpala raz na ruski rok
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Prawy słupek pasażera, masz tam przekaźnik od kontrolki. Poza alternatorem, tam szukaj usterki. Szkoda, że nie podałeś jaki silnik masz w aucie.
  • Poziom 2  
    Mam silnik 1. 4 60km. Tak kontrolka swieci aie caky czas