Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV Samsung UE39F5500 - Połączenie TV z PC przez kabel Displayport na HDMI

Bonias90 04 Cze 2017 21:13 795 0
  • #1 04 Cze 2017 21:13
    Bonias90
    Poziom 1  

Witam,
    Mam problem z przesłaniem obrazu z komputera PC na TV Samsung UE39F5500. Komputer jest wyposażony kartę graficzną MSI GeForce GTX 1050 Ti 4GT OC 4GB GDDR5 TV Samsung UE39F5500 - Połączenie TV z PC przez kabel Displayport na HDMI . Do wyjścia HDMI w karcie graficznej podłączony jest monitor. Natomiast wyjście Displayport z w/w karty chciałem wykorzystać jako możliwość duplikowania obrazu bądź rozszerzenia obrazu z wykorzystaniem TV. Niestety po podłączeniu PC do TV za pomocą tego kabla Gembird DisplayPort - HDMI 1.8m TV Samsung UE39F5500 - Połączenie TV z PC przez kabel Displayport na HDMI nie mogę przesłać obrazu. Szczegółowa specyfikacja dostępna jest na morele.net tam zakupiłem sprzęt.

Nie mam pojęcia co zrobić by w końcu wszystko zadziałało jak powinno. Czy dobrałem nieodpowiedni przewód? Dodam, że PC w ogóle nie widzi podłączonego TV przełączonego w tryb HDMI. Czy w jakiś sposób mam aktywować złącze DP w karcie graficznej? Panel sterowania nVidia nie wykrywa TV także za pomocą funkcji rygorystycznego wykrywania odbiorników telewizyjnych.

0 0