Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nowa zmywarko-kuchenka CANDY TRIO 9501/1X - głośna praca, buczenie, rezonans

pduda71 04 Cze 2017 21:37 297 2
  • #1 04 Cze 2017 21:37
    pduda71
    Poziom 2  

Witam,

Kupiłem to cudo. Urządzenie zamontowane 3 dni temu. Stoi stabilnie - jest wypoziomowane. Odsunięcie od szafek nie wpływa na zwiększenie bądź zmniejszenie natężenia dźwięku. Podczas zmywania od początku występuje takie buczenie i rezonans. Macie jakieś pomysły? Pompa, jakiś silnik? Wydaje mi się, że to buczenie i drgania są największe gdy obraca się ramię. Zgłosiłem na razie mailowo do Candy, ale Wasze sugestie będą nieocenione gdy pojawi się u mnie serwisant i będzie np. chciał mi wciskać, że ten typ tak ma. Jak sądzicie?

Zamieszczam plik dźwiękowy - najlepiej słychać wszystko od 3:20 do końca.

Dla mnie taka "kultura" pracy to totalna żenada!

Proszę o sugestie.

Pozdrawiam,

Paweł

• #2 07 Cze 2017 21:01
    MDD
    Poziom 25  

Czy miałeś zmywarkę. To cudo, każde wytwarza ok. 60 db hałasu. Rączki czyste lub hałas.

• #3 07 Cze 2017 21:13
    pduda71
    Poziom 2  

Rozumiem że musi hałasować, ale fajnie byłoby gdyby jednak nie tłukło tak jakby metal o metal. W tej chwili gdy zamknę drzwi od kuchni i jesteśmy z drugiej strony mieszkania, gdy zacznie swoje buczenia, to tak jakby ktoś za oknem piłował - masakra! W pracy mamy zmywarkę Whirlpool w zabudowie - jest praktycznie niesłyszalna - dobiega z niej tylko delikatne chlupotanie. Dzisiaj był serwisant i stwierdził, że może wymienić pompę myjącą - ona może powodować te drgania i odgłosy. Powiedział, że wcale nie jest pewne, że po wymianie pompy ustaną te odgłosy. Ja ze swojej strony miałbym tylko jedno wymaganie aby urządzenie na które wydałem ponad 4 tyś było jednak cichsze od pralki, a na tą chwilę tak nie jest niestety - a pralka bądź co bądź ma więcej obrotów niż zmywarka. Mierzyłem jakąś aplikacją na Androida - wskazuje 73 decybele - wydaje mi się że trochę za dużo nie uważacie? W specyfikacji ma 52 decybeli.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME