Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

- Zdjęcie SIMLOCKA T-Mobile USA, LG V10 , aplikacja Device Unlock.

D3X7R0U5 05 Cze 2017 20:21 600 1
  • #1 05 Cze 2017 20:21
    D3X7R0U5
    Poziom 2  

Witam, mam telefon z simlockiem, jest to simlock z t-mobile USA, niestety nie mam takiej karty ponieważ rozumiem że karta T-Mobile kupiona w Polsce i tak nie zadziała. Po włożeniu karty z PLAY i włączeniu telefonu wyskakuje komunikat "Blokada sieci To urządzenie może zostać odblokowane zdalnie w odpowiedni sposób. Aby odblokować urządzenie skorzystaj z aplikacji "Device Unlock". Upewnij się, że urządzenie jest połączone z internetem, gdyż aplikacja "Device Unlock" wymaga takiego połączenia." Na telefonie w folderze T-Mobile znajduje się ta oto aplikacja. Wygląda Tak : - Zdjęcie SIMLOCKA T-Mobile USA, LG V10 , aplikacja Device Unlock.
    Po kliknięciu Permanent Unlock wyskakuje - Zdjęcie SIMLOCKA T-Mobile USA, LG V10 , aplikacja Device Unlock. aktualnie znajduję się w Polsce i piszę ten post ponieważ chciałem zapytać czy jest możliwosć odblokowania tego telefonu np. przez tą stronę simlock24.pl/sim-lock/440/ kiedy nie posiadam karty T-Mobile USA ani nie znajduje się w USA, oraz czy nie ma jakiejś innej darmowej lub chociaż tańszej metody odblokowania tego oto telefonu. Liczę na pomoc z waszej strony, przeszukałem mnóstwo stron nigdzie nie znalazłem podobnego pytania.]Link[/url]

• #2 03 Wrz 2017 11:00
    andril
    Poziom 2  

Witam ja do LG G5 wsadziłem kartę z T-Mobile skorzystałem z aplikacji telefon odblokował się w T-Mobile teraz muszę poczekać 30 dni żeby móc go odblokować na stałe, nie wiem jakie koszta będą mnie obowiązywać czy jest to darmowe czy nie.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME