Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

- Zdjęcie SIMLOCKA T-Mobile USA, LG V10 , aplikacja Device Unlock.

05 Cze 2017 20:21 1803 1
  • Poziom 3  
    Witam, mam telefon z simlockiem, jest to simlock z t-mobile USA, niestety nie mam takiej karty ponieważ rozumiem że karta T-Mobile kupiona w Polsce i tak nie zadziała. Po włożeniu karty z PLAY i włączeniu telefonu wyskakuje komunikat "Blokada sieci To urządzenie może zostać odblokowane zdalnie w odpowiedni sposób. Aby odblokować urządzenie skorzystaj z aplikacji "Device Unlock". Upewnij się, że urządzenie jest połączone z internetem, gdyż aplikacja "Device Unlock" wymaga takiego połączenia." Na telefonie w folderze T-Mobile znajduje się ta oto aplikacja. Wygląda Tak : - Zdjęcie SIMLOCKA T-Mobile USA, LG V10 , aplikacja Device Unlock.
    Po kliknięciu Permanent Unlock wyskakuje - Zdjęcie SIMLOCKA T-Mobile USA, LG V10 , aplikacja Device Unlock. aktualnie znajduję się w Polsce i piszę ten post ponieważ chciałem zapytać czy jest możliwosć odblokowania tego telefonu np. przez tą stronę simlock24.pl/sim-lock/440/ kiedy nie posiadam karty T-Mobile USA ani nie znajduje się w USA, oraz czy nie ma jakiejś innej darmowej lub chociaż tańszej metody odblokowania tego oto telefonu. Liczę na pomoc z waszej strony, przeszukałem mnóstwo stron nigdzie nie znalazłem podobnego pytania.]Link[/url]
  • Poziom 2  
    Witam ja do LG G5 wsadziłem kartę z T-Mobile skorzystałem z aplikacji telefon odblokował się w T-Mobile teraz muszę poczekać 30 dni żeby móc go odblokować na stałe, nie wiem jakie koszta będą mnie obowiązywać czy jest to darmowe czy nie.