Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG G2 MINI - Telefon nie uruchamia się po zrobieniu roota i odzyskiwaniu danych.

05 Cze 2017 20:49 798 2
  • Poziom 7  
    Witam!

Wczoraj chciałem odzyskać usunięte przez przypadek zdjęcia. Zrobiłem root'a, ale to nie pomogło. Próbowałem odzyskiwać różnymi programami na przykład: Wondershare Dr.Fone, nic to nie dało. Potem uruchomiłem program: FonePaw.
    Ten program sprawił, że telefon podpięty do USB uruchomił się ponownie raz, a za drugim razem już nie się nie włączył.
    Próbując uruchomić recovery wygląda to tak, że da się wejść w menu uruchomienia, ale po załączenia recovery telefon pokazuje logo androida, potem jest ukazane logo LG i tak zostaje już na stałe. Myślę, że system padł i trzeba go zainstalować od nowa, niestety nie wiem za bardzo jak to zrobić, a gdy robiłem przez program typu: LG Flash Tool 2014 to nic to nie dało i w pewnym momencie instalacji wywalał ERROR. Dodam również, że podczas uruchomienia instalacji nowego systemu powinien pojawić się na ekranie telefony pasek ładowania, ale go nie widać, uruchamiam Download Mode. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak ewentualnie to naprawić, albo jak zainstalować ów system na nowo?
    Z góry dziękuję za pomoc. ;)
  • Poziom 7  
    Dzięki bardzo.