Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

moduł gniazda przyczepki - nie działa moduł do gniazda ptzyczrpki

06 Jun 2017 19:52 11622 8
  • Level 16  
    Mam moduł do przyczepki, nie wiem czy jest uszkodzony cz nie umiem go podpiąć. Na zdjęciach widać nazwę .
    Podpinałem następująco
    Kostka 3 pin- lewy +. Środkowy i prawy -.
    Wejścia z instalacji na mniejszą kostkę od prawej, wyjścia do gniazda haka ze Środkowego gniazda.
    W ten sposób podpinając nie działa.
    Nie wiem pd czego dą dwa bolcena górze płytki po lewej stronie, czy coś należy do nich podłàczyć?
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    AZUKS wrote:
    nie umiem go podpiąć
    To prawda.
    AZUKS wrote:
    Kostka 3 pin- lewy +. Środkowy i prawy -.
    Dokładnie odwrotnie.
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Mistrzu a gdzie jest obciążenie żarówką/żarówkami? Przecież weź sobie dane katalogowe tych dwóch scalaczków i poczytaj...
  • Level 16  
    Pawel wawa wrote:
    Mistrzu a gdzie jest obciążenie żarówką/żarówkami? Przecież weź sobie dane katalogowe tych dwóch scalaczków i poczytaj...

Podłączyłem żarówkę 21w i tylko na 2 i 4 pinie świeci pozostałe 5 pinów nie działają.
    Myślisz że będzie to tylko działać wtedy gdy do odpowiednich wejść będzie podłączone odpowiednie obciążenie. Np 10 W pozycyjnych świateł 42W do stopu, 21 W do kier itp?
  • Helpful post
    VIP Meritorious for electroda.pl
    AZUKS wrote:
    gdy do odpowiednich wejść będzie podłączone odpowiednie obciążenie
    Dokładnie tak.
  • Level 16  
    Wielkie dziękiPawel wawa
    Jutro podłącze do samochodu i może będzie działać jak nie jest uszkodzony.

Jeśli możesz to spójrz na ten post

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3347532.html
    Przy podpinaniu tego modułu do gniazda zapalniczki nie mam w niej napięcia (może zrobiłem jakieś zwarcie) , bezpieczniki wszystkie dobre.

Dodano po 19 [godziny] 37 [minuty]:

Podpiąłem do samochodu i jednak chyba moduł jest uszkodzony. Jak włączę postojowe, to nie działają kierunki , stopu nie ma w ogóle. Muszę kupić nowy moduł. Czy do hyundaia I30 2010 r ten moduł w ogóle jest potrzebny? Co się stanie jak podłączę bez modułu?