Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chuwi vi8 plus - Tablet wyłączony i juz się nie włącza chuwi vi 8 plus

kamil-660 06 Cze 2017 20:37 1464 2
  • #1 06 Cze 2017 20:37
    kamil-660
    Poziom 5  

Witam mam problem z moim tabletem dokładniej to pewnego wieczoru po normalnym użytkowaniu tabletu dokładniej to przeglądałem strony internetowe typu facebook przyszła pora na wyłączenie sprzętu i odłożenie go na półkę wie wyłączyłem go poprzez przycisk w Windows 10 i po nocy chciałem go włączyć lecz to się nie stało dioda led która powinna się zapalić i wyłączyć po wyświetleniu się logo tym razem zachowała się jakoś dziwnie po wciśnięciu przycisku dioda zaczęła dziwnie migotać a ekran się nie włączył po chwili sama zgasła i juz koniec tablet zrobił się martwy brak reakcji na przycisk jak i na ładowarkę gdy jeszcze działał po podłączeniu ładowarki dioda się zapaliła i gasła rytmicznie a jak się naładował to było światło ciągle a teraz nic zmiana ładowarki nic nie dała różne kombinacje kabelek oryginalny z inny adapterem itd. w internecie przeczytałem coś ze wystarczy odłączyć baterie na kilka minut i po podłączeniu ponownie powinien zacząć działać lecz niestety nie pomogło zmiana baterii na inna tez nie i niestety teraz nawet nie rozumiem dlaczego tak nagle się zepsuł bez powodu w załączniku zamieszczam zdj elementów które wydają mi się ze częściowo odpowiadają za zasilanie i mam pytanie czy jest ktoś wstanie mi powiedzieć jak je sprawdzić czy działają poprawnie w jakim styku powinno być jakie wskazanie miernika z góry dziękuję i Pozdrawiam serdecznie

0 2
  • #3 09 Cze 2017 18:51
    kamil-660
    Poziom 5  

Wiec tak znalazłem wolną chwile i sprawdziłem nagrałem filmik wiec dodaje link do tego filmu https://youtu.be/8I3vvQpnokA i jak sprawdzić czemu nadal nie chce się włączyć niestety nie wiem co to są za układy i nawet po wpisaniu tego co jest na ich obudowie nadal nic się o nich nie dowiedziałem.

0