Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brama przesuwna z otwieraniem i zamykaniem czasowym

kinga.o 07 Cze 2017 10:34 537 6
  • #1 07 Cze 2017 10:34
    kinga.o
    Poziom 2  

Witam,

posiadam bramę przesuwną. Chciałabym żeby brama od poniedziałku do piątku od 8 do 16 była otwarta, a po 16 i w soboty i niedziele brama była otwierana pilotem i sama zamykała się po określonym czasie. Przeglądałam forum i znalazłam ten temat: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2393188.html . Czy jest możliwość by zmieniać harmonogram otwierania/zamykania bramy przez internet? I czy dałoby się zrobić tak by np. brama nie otwierała się sama o godz 8, tylko pierwsza osoba która przyjedzie otworzy bramę i ona się nie zamknie do godz 16?

0 6
  • #3 07 Cze 2017 11:41
    Karlos12
    Poziom 14  

Witaj, jeżeli jesteś elektronikiem to wszystko da się zrobić, ale jeśli nie to niestety, ale pozostaje zakupić gotowy sterownik w sklepie taki który będzie spełniał twoje oczekiwania.
    A zamiast sterowania poprzez internet to polecił bym sterowanie GSM za pomocą komend AT sms.
    No i trzeba jeszcze dodać że koszt takiego sterownika wynosi kilkaset złociszy.

0
  • #4 07 Cze 2017 12:24
    kinga.o
    Poziom 2  

Zbigniew 400 napisał:
    Jaki jest typ sterowania w bramie ?

robo1000

0
  • #5 07 Cze 2017 20:28
    Adrian_C
    Poziom 17  

Zwykły programator czasowy załatwił by sprawę od poniedziałku do piątku ustawiasz żeby załączał się od 8 do 16 i wpinasz w foto

0
  • #6 10 Cze 2017 13:49
    janek ie
    Poziom 12  

Witam tak jak koledzy pisali jest mozliwos sterowania w kazde dni przez programator czasowy ja mam taki zamontowany u siebie do bramy ale sluzy mi do wylaczania wykrywacza metalu ktory podaje sygnal do bramy jest tez opcja GSM ktory ma wiele funkcji np jezeli masz zalozony kontakt na brame to GSM moze ci wyslac sms czy brama jest otwarta czy zamknieta jest tez mozliwosc otwarcia na czas ile sie chce czy opcja wyslania sms open i brama zostanie otwarta caly czas a jak bedziesz chcial zamknac to wysylasz sms close i brama sie zamyka pozdrawiam

0
  • #7 13 Cze 2017 11:56
    kinga.o
    Poziom 2  

Dzięki za rady. Rzeczywiście sterowanie GSM wydaję się lepszą opcją. Problem rozwiązany

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo