Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

peugeot 607 3.0 v6 brak iskry - pokazuje w diagbox błędy czujników spójność

Domik16 07 Cze 2017 23:14 792 0
  • #1 07 Cze 2017 23:14
    Domik16
    Poziom 2  

Witam wszystkich forumowiczów mam problem ze swoją 607. Autko jest z roku 2006 posiada jeden akumulator, jest po wymianie bsi przez poprzedniego właściciela gdzie jest przelutowana jedna kość ze starego bsi. Kupiłem je jako uszkodzone w bok, wystrzelone 3 poduszki (2 bok i kurtyna) ponadto wymieniony moduł air bag. Wymieniłem blachę trójkątną łączącą koło zamachowe ze sprzęgłem hydrokinetycznym bo była uszkodzona (urwane uchwyty śrub łączących), po złożeniu wszystkiego i próbie odpalenia jest brak iskry. Ponadto jest błąd inf. o poziomie paliwa 717D, nie pokazuje na liczniku, pływak sprawdzałem rezystancję zmieniała się wraz z ruchem zatopienia, błąd usterka inf. o poziomie oleju 7159, usterka braku plusa trwałego wyświetlacza F8EB, ponadto w BSI błędy F17C default inform. nieprzetworzonego poziomu paliwa,F17D błąd inf. o poziomie paliwa. ponadto spójność czujnik położenia wału P0336,P0335 wałków rozrządu spójność, immo raczej puszcza gdyż jak wezmę zworkę w BSI na PARC to wyświetla mi przekreślony kluczyk na wyświetlaczu, P3014. Proszę o jakąkolwiek pomoc,schemat,info które piny sprawdzić gdzie steruje zapłonem po przekręceniu stacyjki, cokolwiek. Czujniki wałków sprawdziłem diodą dają sygnał błyka jak się kręci rozrusznikiem, wału głównego ma 475ohm czyli raczej sprawny ale zamówiłem nowy. diagnozowałem DIAGBOX 7.02 jeszcze wyskakiwały błędy P0121 potencjometr zmotoryzowanej przepustnicy ścieżka 1 i 2,P0122 ścieżka 1,P1157 ścieżka 2,P0075 usterka zmiennych faz rozrządu przedni rząd cylindrów (sprawdziłem ten zawór otwiera się i zamyka),P0081 default electrovanne de distribution variable,P0480 sterowanie przekaźnika motowentylatora BMV1na dużej prędkości lub dzielnika napięcia,U0200,P1693 błąd DAMP. Trochę tego dużo dlatego podejrzewam , że może być coś nie tak z BSI lub BSM, bo jest założone bsi L04-00 a bsm od citroena 1,4 HDI, a jak otwieram drzwi to się wycieraczki jeszcze włączają, proszę o pomoc i zgóry dziękuję.

0 0