Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

htc 620 - Digitizer nie działa po wymianie LCD.

09 Cze 2017 18:57 2010 8
  • Poziom 22  
    Witam.
    Wymieniłem już parę digitazerów w swoim życiu, a tu taka niespodzianka. Zakupiłem LCD razem z digitazerem podłączam a tu taka niespodzianka, brak reakcji dotyku. Dodam że LCD działa a sam Digitizer nie. Jak podłącze stary digitizer to działa bez zarzutu. Pozdrawiam.
  • Poziom 22  
    Przyszedł drugi digitizer i ten sam problem. Podpinam cały wyświetlacz z dotykiem, LCD działa digitizer już nie. Odpinam sam digitizer, podpinam stary stłuczony i działa bez zarzutów. Głupie pytanie: czy digitizer będzie działał z tą folią zabezpieczającą? Nie chce zrywać bo reklamacji nie uwzględnią.
  • Poziom 26  
    Dotyk może nie działać jeżeli dostałeś ekran do wersji Dual sim, których na polskim rynku jest bardzo mało ale za to części sporo.

Można porównać elementy na taśmie z dotyku.
  • Poziom 22  
    Taśma jest inna. Orginalnay Digi po prawej stronie, a po lewo taśma z zakupionego. Czy to może być przyczyną??

htc 620 - Digitizer nie działa po wymianie LCD.
  • Poziom 26  
    Porównaj elementy na taśmie (z drugiej strony).
  • Poziom 26  
    Jak widać są różnice w rozmieszczeniu elementów na taśmie i dlatego nie działa. Dotyk jest do innej wersji 620 ;)
  • Poziom 22  
    No to fajnie. Kupiłem dwie sztuki. Najpierw jedną, myślałem że uszkodzona, teraz drugą. Muszę teraz reklamować.