Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips 40PFH4509/88 TPM141ELA - Pilot działa co ok. 1 min

DiZMar 10 Cze 2017 10:52 1182 2
  • #1 10 Cze 2017 10:52
    DiZMar
    Spec od TV

Nie da się wyłaczyć ani pilotem ani przyciskiem pod gniazdami. Innej lokalnej nie posiada. Jedyna reakcja na pilota to przełączenie w górę lub w dół programu ale też nie częściej niż co ok. 1 minuta. Gdy naciskami przyciski pilota to dioda LED pulsuje. Reguluje głośność w obie strony (dopóki wyświetlana jest grafika głóśności) ale tylko jeżeli inny przycisk (poza V+ i V-) pilota był użyty ok. 1 minutę temu.
    Pierwszą czynnością jaka próbowałem wykonać to aktualizacja oprogramowania. Zassałem ze strony Phlipsa odpowiedni plik. Skopiowałem "goły" autorun.upg na czysty pendrive. Po włożeniu do USB lamka na pendrive chwilę miga i przestaje. Czasami wyświetla się komunikat o odczytywaniu plików ale gaśnie i nic nie dzieje się poza odbiorem aktualnego programu. Wg instrukcji TV powinien wyświetlić komunikat aby zatwierdzić aktualizację. Nic takiego nie ma. W/w komunikat to jedyna grafika jaka wyświetla się poza głośnością. Przy przełączeniu programu też brak info na ekranie.
    Co można zrobić???

• #2 10 Cze 2017 14:26
    gumisie
    Poziom 32  

DiZMar napisał:
    Pierwszą czynnością jaka próbowałem wykonać to aktualizacja oprogramowania. Zassałem ze strony Phlipsa odpowiedni plik. Skopiowałem "goły" autorun.upg na czysty pendrive.
    Masz możliwość podmiany zawartości pamięci za pomocą zewnętrznego programatora?, byłby to chyba najlepszy sposób.

• #3 05 Lip 2017 21:30
    DiZMar
    Spec od TV

Klient zrezygnował z naprawy.

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson