Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes w124 coupe 2,2 - przepustnica paliwa.

10 Jun 2017 12:00 1674 6
  • Level 7  
    Hej
    Kupiłem mercedesa w 124 coupe 2.2 Benzyna (automatyczna skrzynia biegów). I mam problem z przepływem paliwa. Gdy delikatnie dodaje gaz autko fajnie wchodzi na obroty. Gdy dodaje troszkę intensywniej auto dławi się i gaśnie lub gdy odpuszczę gaz wchodzi na obroty. Na zdjęciu pokazuje przepustnice i gdy tylko ją poruszę autko się dławi. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być lub jak sprawdzić to jest ?
    Mercedes w124 coupe 2,2 - przepustnica paliwa.
  • Level 43  
    Wiązki idące od przepustnicy do sterownika rozpadają się w środku. Pęka izolacja i sie rozłazi wszystko. Najczęściej. I sprawdz ciśnienie paliwa.
  • Level 7  
    Sprawdzone i wszystko ok. Dodam jeszcze że przed problemem auto było na głębokiej rezerwie. Mechanik sugeruje czujnik położenia wału. Dodatkowo mechanik zauważył że strzela z wydechu. Macie jakieś pomysły gdyby okazało się że to nie byłby czujnik położenia wału ?
  • Level 43  
    To sie nie psuje w mb
  • Level 7  
    Hmmmmm no to mnie nie pocieszyłeś :P a jakiś pomysł ? Pompa paliwowa ?
  • Moderator of Cars
    BlooQ wrote:
    Pompa paliwowa ?

Przecież podobno sprawdziłeś ciśnienie, to co chcesz od tej pompy? A na poważnie to zmień mechanika, i sam też tam lepiej nie grzeb bo wiedzy masz zero więc tylko więcej szkód narobisz.
  • Level 7  
    Dzięki za odpowiedź,a nie czekaj za sarkastyczne uwagi które nic do tematu nie wnoszą. Owszem nie moja branża dlatego pytam tutaj po co takie uwagi ? Jak ktoś coś jeszcze ma konkretnego do dodania to zapraszam jak nie to jutro zamykam temat.