Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Megane coupe i Ph i brak światła w tylnej lampie

11 Cze 2017 21:04 795 13
  • Poziom 9  
    Witam,
    dopadła mnie taka awaria, światła w prawej tylnej lampie nie ma stop jest, wsteczny i kierunkowskaz też, ale normalnego światła nie ma. Myślałem, że może masa słaba odkręciłem szlifierka w dłoń i rypcymcym oczyszczone. Pełen nadziei, że usterka usunięta, włączam światła i Ch... du... i kamieni kuma. Odpiąłem wtyczkę poprzyginałem piny i nic. bezpiecznik też wymieniłem. tam w lewym słupku przy lince zmiany biegów też kostkę sprawdziłem i wszystko dobrze. Miał ktoś kiedykolwiek taki problem? Poratujcie ludzie bo ja zgłupiałem czemu nie działa. A pod maską też sprawdziłem bezpieczniki. Zapomniałem napisać po włączeniu świateł pali się kontrolka od przeciwmgielnych tylnych.
  • Poziom 41  
    Słabo masę oczysciłeś
  • Poziom 13  
    Kolego jeśli nie masz po-nadtapianych kostek przy lampach, co często się zdarzało w tych wersjach megane jak i scenicach to jak kolega Ireneo pisze masa do karoserii przy lampie ale o ile dobrze pamiętam to kabeloczko na progu po stronie kierowcy. (jeśli źle pamiętam to proszę poprawcie mnie).
    Na desce zapala się kontrolka od przeciwmgielnych zwłaszcza gdy naciśniesz pedał hamulca.
  • Poziom 9  
    Masę dobrze oczyściłem bo szlifierka zeszlifowalem miejsce gdzie jest masa. Tak na początku kontrolka zapalała mi sie gdy wciskałem hamulec
  • Poziom 9  
    Popsikałem kontaktem w kostkę i nic nie pomogło
  • Poziom 41  
    Psikanie nie pomoże,bypass.
  • Poziom 9  
    Sprawdziłem wszystkie kable. Do kostki co wchodzi w skrzynkę od bezpieczników. Gdy wyjąłem pin od tej lampy (co nie świeci) i gdy nacisnąłem hamulec to dyskoteka zrobila mi się podczas wciskania hamulca na desce. Wskazówki się ruszały i kontrolki zapalały.
  • Poziom 41  
    No cóż nie wiesz jak działa kilka żarówek na wspolnej masie to ja już nie pomogę...
  • Poziom 9  
    Wiem, że robi się wtedy dyskoteka. Tylko nie mogę zlokalizować gdzie nie ma tej masy. w skrzynce od bezpieczników?
  • Poziom 9  
    Jutro zobaczę czy załatwi to sprawę.
  • Poziom 9  
    Masa jest. Nie dochodzi + do żarówki czy to może być wina przełącznika?
  • Poziom 41  
    Toż w pierwszym poście piszesz że po przekreceniu manetki zapala się kontrolka czyli plus wychodzi